Krása & Móda By: LYDIA and her SALAD DAYS

Autor: Hedvika Kachlíková

0

Každá žena může mít neodolatelně svůdný dekolt. Víte, jak jej získat?

Geny, příroda a občas i shoda náhod přispívají k tomu, jak vypadáme. Někomu byla dána téměř dokonalá postava, někdo není spokojen s příliš bujným poprsím, jiný zase stále zápasí s tvary svého zadečku, problematickými partiemi břicha, stehen atd.

Naštěstí dnes umí plastická chirurgie skutečně mnohé a každá žena, která není spokojená s tou či onou částí svého těla, si díky ní může dopomoci k lepšímu vzhledu. Jde už o naprosto běžné zákroky, které nejenže pomohou dámám vypadat lépe, ale zvednou zároveň jejich sebevědomí a mohou odstranit velké komplexy z dětství, dospívání či dospělého věku.

Když chcete hezčí prsa…

Dá se říct, že každá žena má prsa jiná. Tak, jako jsou jiné otisky prstů, naše rty, oči… i s ňadry je to stejně. Nejmodernější prsní implantáty jsou zhotovovány tak, že se dají použít pro každou z nás, ať už chceme prsa zvětšit méně či více, ať už je jejich tvar jakýkoli.

Použité materiály jsou naprosto zdravotně nezávadné a jejich použití je vyzkoušeno léty praxe. Spokojené a sebevědomější ženy, které se pro jejich implantaci rozhodly, chodí po celém světě velké množství.

Zákrok není nikterak složitý, nemusíte se obávat nevzhledných jizev ani zdlouhavého hojení. Ano, po nějakou dobu na sebe budete muset být opatrnější, ale čas, po který se budete muset s mírou omezit, jistě stojí za dlouholetou spokojenost se svým tělem.

Velká změna ale i drobná korekce

Na své si přijdou jak ženy, které chtějí prsa zvětšit radikálně, chtějí, aby byla změna na první pohled patrná, stejně tak ty, jež si přejí poprsí zvětšit jen o jednu velikost, nebo mu dodat pevnější vzhled.

Neostýchejte se a informujte se na možnosti, které se vážou k nejmodernějším prsním implantátům. Život bychom si měli užívat v každém věku, za všech okolností a díky spokojenosti s vizáží to půjde mnohem víc a lépe.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru ↑