Rodina 9MOOFR9UCW-jSwGdFtQCu93c0leN7rWvNZ4Y-2sEcvEiFp52XhcIdBaFWI8iEWQbH51wpwk

Autor: Hedvika Kachlíková

0

Motorky nejsou jen pro chlapy! Pořiďte si vlastní elegantní skútr!

Motorky jsou ryze mužská záležitost a ženám do ruky vůbec nepatří. Bohužel ještě v dnešní době názor mnoha chlapů, kteří si neuvědomují, že žijí v jednadvacátém století. Je pravda, že chlapy zajímají motorky mnohem víc, než nás ženy. Zatímco ale muži si kupují motorky pro ďábelsky rychlou jízdu, předhánění se se sousedem a pokořování hranic, my ženy máme o jízdě na motorce zcela jiné představy. Není zapotřebí jezdit zbytečně rychle. Stačí se bezpečně a pohodlně přepravit z místa A do místa B a přitom si užít pocit z jízdy. A přesně k tomu slouží skútry. Přemýšleli jste o tom, že si nějaký pořídíte? Jaké jsou vlastně nabízené designy?

Značka Kentoya je jedním z nejznámějších výrobců těchto malých motocyklů. A to nejen na našem trhu, ale celosvětově. Společnost Kentoya se přímo specializuje na výrobu skútrů a tak v této kategorii nabízí opravdu pestrou a širokou škálu modelů. Dva modely z jejich nabídky si nyní představíme.

Model se sportovním vzhledem – FEVER 125 4T

Model FEVER 125 4T se řadí do kategorie skútry 125ccm. Pokud máte rády sportovní vzhled motorek, tak se jistě jedná o vhodnou volbu. Celé konstrukci a karoserii motocyklu dominují ostré a výrazné linie, podtrhující dynamičnost motorky. Kombinace červené, bílé a černé barvy působí také velmi elegantně. Pruh LED diod podtrhuje výrazné světlomety, které navazují na boční kryty nohou a přechází na citlivě dotvořenou zadní část skútru.

Klasika v moderním kabátu – model IMAD 125 4T

Jestli zastáváte spíše klasický a elegantní vzhled, místo sportovních verzí, můžeme bezpochyby doporučit z nabídky Kentoya model IMAD 125 4T. U tohoto skútru se rozhodně nemusíte bát, že splynete s davem. Ledaže byste se vrátili do dob dávno minulých, kdy přesně tento design brázdil světové silnice. Hru s časem dotváří rovně vedený černý tlumič výfuku a jízdu na stroji času si můžete vychutnat i ve dvou, hlavně díky pevnému chromovanému madlu a vyklápěcím stupačkám, které jsou při jízdě v jednom šikovně schované v dolním plastu. S tímto skútrem uděláte dojem i na každoročním srazu skútrů. Více o tomto srazu čtěte zde.

Pokud vás představené modely příliš neoslovily a raději než motorovým dopravním prostředkům, dáváte přednost přepravě na kole, má Kentoya i pro vás alternativu! Tou jsou dnes velmi populární elektrokola, která stejně jak skútry, vyrábí společnost Kentoya s maximálním důrazem na kvalitu a originální design!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru ↑