Život a vztahy product (1)

Autor: Hedvika Remová

0

3 netradiční místa, kde můžete použít nejen vibrátor

Žijeme v 21. století. Člověk si může naplánovat narození potomka, existují sexuální polohy ve všech možných úhlech a vibrátory se vyrábí v rozmanitých velikostech. Některé jsou malé jako palec, jiné dlouhé jako vaše paže. A kromě toho mají v sexshopech spoustu jiných pomůcek, s nimiž si zpříjemníte dlouhé chvíle.

Na pořízení nějaké té hračky pro dospělé není vůbec nic špatného. Pomůže vám oklepat se ze stresu, odpočnout si od každodenních problémů, zbavit se nudy či nespavosti. Na tohle všechno a mnohem víc působí orgasmus daleko lépe než kdejaké léky a přírodní bylinky. Takže navštivte sexshop, vyberte si svou pomůcku a hurá do akce! Rozhodně se neomezujte pouze na prostředí vlastního domova, takový orgasmus na nějakém veřejnějším místě totiž vůbec není k zahození. Máme pro vás tři tipy, kde si ho užít.

1. „Soukromí“ vašeho auta

Tady záleží na vaší odvaze. Máte-li pro strach uděláno, vezměte si do ruky své vibrační vajíčko klidně v dopravní zácpě. Pokud patříte mezi stydlivější typy, zaparkujte na nějakém odlehlém kraji parkoviště, případně na lesní cestě, kde je vyšší pravděpodobnost, že uvidíte srnku než člověka.

2. Na záchodcích kdekoliv

Záchod je sice poměrně stísněné místo, avšak k prožití slastných minutek stačí. Při příští návštěvě oné místnosti si s sebou vezměte vibrátor a zůstaňte o něco déle než obvykle. Opět záleží na odvaze. Nižší level je zamknout se na dámských záchodcích ve firmě, kde kromě vás nepracuje žádná jiná žena. Vyšší obtížnost pak mohou představovat například záchody v nákupním centru či na jiném frekventovaném místě.

3. Při tréninku v posilovně

Chodíte pravidelně do posilovny, na jógu, crossfit či jiný sport? Tak si s sebou příště přibalte venušiny kuličky. Uvidíte, že zlepší celkový zážitek ze cvičení. Zpříjemní vám ho, a to možná natolik, až se budete muset krotit v projevování svých niterných slastí.

Máte chuť zažít takové nevinné sexuální dobrodružství na neobvyklém místě? Prostudujte video níže, kde najdete 8 nejlepších zážitků z května 2018 a nechte se inspirovat.

https://www.ruzovyslon.cz/magazin/pomucky/8-nejlepsich-erotickych-zazitku-kveten-2018/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru ↑