Život a vztahy

Autor: KJ

0

4 sexuální fantazie, o které se muži bojí podělit

Tendenci podléhat předsudkům potvrzuje i náš obecný postoj vůči mužskému vnímání sexuality. I muže však samozřejmě provází nejrůznější sexuální fantazie a představy, o které se však většinou zdráhají podělit. Na vině mohou být obavy z neporozumění, stejně jako prachobyčejný stud. Mnohdy se přitom jedná o praktiky, jež si s chutí vyzkoušíme i my. Po čem pánové touží zdaleka nejčastěji?

1) Skupinové potěšení

Sex ve více lidech, to je nesplněný sen většiny mužské populace. Průzkumy veřejného mínění odhalily (a že jich bylo provedeno nespočet), že by „trojku“ s chutí vyzkoušelo přibližně 90 % respondentů. Asi vás nepřekvapí, že typická fantazie zahrnuje partnerku a její nejlepší kamarádku. A také připínací penis.

2) Orální sex

Spousta mužů vnímá laskání penisu ústy jako vůbec nejpříjemnější fázi milování. Na tom není nic překvapivého – možná ale netušíte, že pánové prahnou po tom, aby jejich partnerky orální sex doslova žadonily a mazlení s partnerovou chloubou si viditelně užívaly.

3) Nahlas a vulgárně

Sexuální fantazie obvykle bývají spjaty s něčím, čeho se muži při milování s partnerkou nedostává. A protože se poměrně vysoké procento žen bojí při sexu uvolnit, není divu, že si pánové představují živočišnější, hlasitější – a třeba i vulgárnější akt. Jinými slovy by alespoň jednou za čas chtěli v posteli namísto jemné a poněkud prkenné princezny náruživou pornohvězdu.

Love couple in underwear hugging in luxury bedroom

4) Análek

S análním sexem má zkušenost zhruba 10-20% žen. A protože muži rádi vstupují do neprobádaných vod, není divu, že právě análek patří mezi nejčastější nevyřčené fantazie. Pokud se mu vyhýbáte, mohlo by vás nahlodat fakt, že se v oblasti konečníku nachází spousta nervových zakončení, jejichž stimulace přináší nevídané uspokojení. Když se na nevšední hrátky náležitě připravíte, užijete si je stejně intenzivně jako váš partner. Vše potřebné seženete diskrétně v eshopu erosstar.cz.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑