Krása & Móda PR_Eppi_zenavakci.cz_uvodni

Autor: Hedvika Kachlíková

0

8 důvodů, proč milujeme náušnice

Ženy šperky prostě milují. To je neodmyslitelný a nevyvratitelný fakt. Odjakživa se rády zdobí a užívají si obdiv mužů a závist ostatních žen. Už od nepaměti patří k nejoblíbenějším šperkům náušnice, které se neustále v různých obměnách objevují na přehlídkových molech. Ani letos na ně návrháři nezapomněli a modelky ozdobili různými typy těchto šperků. Také přemýšlíte, proč jsou právě náušnice tak populární?

Obrazek_1

  • Snadno se nasazují i sundávají. Existuje velké množství typů zapínání, takže si můžete vybrat puzetku, dámský patent, prostě cokoliv vám vyhovuje.
  • Na výběr máte z široké škály tvarů a velikostí. Někdo miluje decentní perlové náušnice, které se hodí téměř ke všemu, někdo zas velké zlaté kruhy či elegantní visací náušnice s barevnými kamínky.Obrazek_2
  • Obrovské cenové rozpětí – každý si může vybrat podle své peněženky. Na trhu se nabízí stříbrné pecičky za pár stokorun, ale i zlaté náušnice zdobené diamanty a drahokamy za několik desítek tisíc.
  • Náušnice jsou nejjednodušším způsobem, jak podtrhnout tvář. Máte-li kulatý obličej, nebojte se dlouhých či kratších náušnic ze stříbra či bílého, žlutého nebo růžového zlata, kroužky zas sluší čtvercovým tvářím. Jednoduše řečeno, správné náušnice dokáží vyzdvihnout klady vašeho obličeje.Obrazek_3
  • Nemusí se sundávat na mytí nádobí či zahradničení. Jak víme, tak hrubé práce šperkům škodí, takže prstýnky a náramky musí dolů. Ale náušnice už třeba ne, ty stačí odložit na sport a koupání.
  • Dobře se kombinují. Stříbrné náušnice nebo náušnice z bílého zlata se vlastně hodí úplně ke všemu. Jejich jemná barva neruší a dokonale ladí se všemi odstíny. Žluté zlato krásně vynikne s ohnivě rudou či královsky modrou, barevné smaragdy a tanzanity rozzáří nevinně bílý outfit.
  • Náušnice z drahého kovu bývají hypoalergenní. I citlivá ouška dobře snáší stříbro a zlato, takže lalůčky nebolí a nenatékají.Obrazek_4
  • Dražší kousky si můžete předávat z generace na generaci. Krásné náušnice s perličkami, topazy, diamanty nebo granáty ocení i vaše dcera, vnučka a pravnučka. Klasické a jemné designy z módy nikdy nevyjdou a nadělají spoustu parády i za desítky let.

Obrazek_5

Hledáte-li doplněk na party, na svatbu nebo jen do práce, nevíte-li, co ze šperkovnice vytáhnout, jděte do náušnic. Ty jsou vždycky trefou do černého. Dokáží přitáhnout přesně to správné množství pozornosti, umí prodloužit šíji, s vyčesanými vlasy upozorní na jemnou lasturu ucha, krátce řečeno, patří do kategorie nejvděčnějších a nejuniverzálnějších šperků.Obrazek_6

Téměř každá z nás má propíchnuté lalůčky, a proto není problém náušnice nasadit. A pro ty, kterým uši nepopíchli, tu jsou klipsny. Výrobci těchto klenotů prostě dokáží potěšit všechny. Pokud vám nejdou z hlavy ty náušničky, které jste před chvilkou viděla na webu, nerozhodujte se dvakrát, náušnic totiž není nikdy dost!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru ↑