Rodina pregnant-1245703_640

Autor: redakce

0

Abyste na nejkrásnější období ve svém životě měla hodnotnou vzpomínku!

Těhotenství a narození vlastního dítěte patří mezi nejvýznamnější události v životě ženy. A jako takové si zaslouží náležitou pozornost. A zdokumentování. Ideálně v podobě fotoknihy s profesionálními těhotenskými fotografiemi. Věřte, že si jí budete listovat do konce svého života.

Říká se, že během těhotenství je žena nejkrásnější. Důvodů, proč si ale pořídit těhotenské fotografie, je víc. V podstatě na doživotí vám budou připomínat to nejkrásnější, co vás v životě potkalo. Sice možná ne po fyzické stránce, po té psychické ale určitě.

Jak těhotenské focení probíhá?

Prvním krokem je vybrat vhodného fotografa či fotografku. Spousta žen dává přednost ženám. Nestydí se před nimi tak jako před muži a dokážou se před nimi více uvolnit. A patřičné uvolnění je u fotografování (nejenom těhotenského) nesmírně důležité.

Dejte na reference

Při výběru těhotenského fotografa doporučujeme vycházet z referencí. Líbí se vám těhotenské fotky vaší kamarádky? Poproste ji o kontakt. Hledat ale můžete i na internetu. Do vyhledávače zadejte pojem těhotenské focení, přidejte svou lokalitu (například těhotenské focení Brno) a začněte vybírat. V hledáčku vašeho zájmu by měla být především fotografova dosavadní práce, kterou většinou najdete v jeho galerii. A vyberte takového, jehož práce vás nejvíce osloví.

Zvěčněte své těhotenské křivky

Jednou z předních fotografek specializujících se na těhotenské focení je například brněnská fotografka Ivana Messeri. Její fotografie jsou nejenom technicky dokonalé, tedy nasvícené měkkým rozptýleným světlem, jež dokáže zdůraznit krásné těhotenské křivky, ale především jim nechybí emoce. Bez nich se dobrá fotografie v podstatě neobejde. Fotografie, kterou si pověsíte v ložnici nad postel tedy určitě.

Kouzelné fotografie novorozenců

V portfoliu Ivany Messeri však najdete i kouzelné fotografie novorozenců. Ty si můžete prohlédnout pod odkazem newborn focení novorozenců Brno. Připomínají vám tyto snímky práci Anne Geddes? Těm se v mnohém podobají. Věřte, že nafotit takové snímky si žádá svůj čas. A notnou dávku trpělivosti. Tou Ivana Messeri bezesporu disponuje.

Fotografie nositelem vzpomínek

Stejně jako nesporným talentem zachytit okamžik. Tak ho využijte! Ani se totiž nenadějete a z vašeho miminka bude batole, malý capart, předškolák, školák, a mohli bychom pokračovat. Nakonec bude žít svým životem a vám zbydou jen vzpomínky. A fotografie, jež naštěstí jsou jejich nositeli.

 

 
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑