Krása & Móda By: Miguel Monje

Autor: Hedvika Remová

0

Avon – nový životní styl

Pro to, abyste dobře vypadali, je zapotřebí především dobře se cítit a být sami se sebou spokojení. Pokud nejste, těžko o tom přesvědčíte své okolí. Nikdo není dokonalý a každý má pocit, že by potřeboval vylepšit to či ono. Leccos lze zamaskovat či zakrýt pomocí kosmetických přípravků. S pupínky či dalšími nedokonalostmi pleti si snadno poradí kvalitní kosmetika Avon. Některé ženy si vystačí s jedním krémem, očními stíny a řasenkou, jiné potřebují mnohem širší paletu produktů, aby se svým vzhledem byly spokojené. Chcete-li i vy vylepšit váš vzhled a získat přístup ke kvalitním kosmetickým produktům, staňte se Avon Lady a váš život se od základů změní.

Co vám do života přinese Avon

Nevyznáte-li se detailně v tajích líčení a správné péče o pleť, nevadí. Společnost Avon vám poskytne zdarma odborná školení, na kterých získáte všechny potřebné informace o produktech a naučíte se je správně používat. Můžete potom vylepšit nejen vlastní vizáž, ale i poradit ostatním ženám, jak dosáhnout svého vysněného vzhledu. Kosmetická značka Avon nabízí vysoce kvalitní výrobky pro péči o pleť, tělo i vlasy. V širokém sortimentu nechybí ani kvalitní parfémy pro muže i ženy a spousta dekorativní kosmetiky.

Stanete-li se Avon Lady, budete mít spoustu výhod, mezi které patří zejména nákup výrobků Avon se slevou až 30 %, budete se dozvídat o novinkách jako první a navíc vám budou k dispozici zdarma různé obchodní i kosmetické kurzy. Pokud jste se už rozhodla, že je to cesta i pro vás, stačí se registrovat na Avon-job.cz, kde on-line vyplníte formulář a odešlete. Poté už vás budou kontaktovat pracovníci společnosti Avon, kteří vás se vším seznámí. Navíc jako nová Avon Lady získáte uvítací balíček a ještě speciální dárek jako poděkování za registraci. Potom už je jen na vás, zda si dokážete kosmetikou i vydělat. Tak neváhejte a zaregistrujte se i vy.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru ↑