Zdraví

Autor: Hedvika Remová

0

Bělit si zuby doma, nebo je lepší využít pomoc odborníků?

Zuby jsou naší vizitkou a jestliže je nemáme v pořádku, svědčí to o tom, že o sebe příliš nedbáme. První dojem a s ním spojený úsměv, nebo obyčejné mluvení, kdy jsou zuby jednoduše vidět, ať chceme, nebo ne, udělají mnohé. Proto bychom o zuby měli pečovat.

K běžné péči již dnes patří i dentální hygiena. Měli bychom navštěvovat speciální ordinaci, kde nás naučí správně čistit zuby a používat nejen zubní kartáček, ale i mezizubní menší kartáčky, zubní nitě a ústní vodu. Důležitá není ani tak pasta na zuby a ústní voda, jako správný a dostatečný postup při čištění zubů.

Zářivý úsměv nejen v létě

V letních měsících, kdy je naše pleť krásně opálená, mnohem více vynikají krásně se bělící zuby. Jestliže patříte k těm, kteří dostali do vínku zuby nažloutlé nebo našedlé, můžete zkusit domácí bělení. Buďte však opatrní, bělící pasty, pásky, gelové polštářky a další, které nám mají zuby vybělit, mohou i uškodit, jestliže si pořídíme jen ty obyčejné z drogerie. To stejné platí, jestliže se rozhodneme zkusit domácí způsoby, jako je bělení citronovou šťávou, kypřícím práškem do pečiva, sodou či čímkoli jiným.

Abyste si sklovinu nepoškodili a nebyli nešťastní z výsledku, využijte pro domácí bělení zubů speciální metody přímo z dílny odborníků.

Bezpečné domácí bělení chrupu

Bělit zuby doma a přitom pod kontrolou lékaře můžete např. prostřednictvím dentální kliniky Jan Stuchlík. Zhotoví vám speciální nosiče na míru vaší čelisti, do nichž se nanese speciální bělící gel. Nosiče s gelem budete používat v noci, nebo několik hodin během dne. Bělení probíhá několik dní, je naprosto jednoduché a až na to, že klient během něho nesmí kouřit, pít červené víno, čaj a kávu, nebo jíst stravu s výraznými pigmenty, nijak neomezuje.

Svěřte své zuby do rukou odborníků, nechte si zhotovit nosiče, pomocí nichž budete moci využít domácí bělení a těšte se za pár dnů z bílých, zářících zubů. Budete zajisté spokojeni a právem se budete pyšnit krásným úsměvem.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑