Bydlení v Praze jako stvořené pro moderní ženu!

Chtěla byste se přestěhovat do hlavního města, ale stále jste nenašla místo, které by se vám stoprocentně zamlouvalo? Máte ráda luxus, komfort a chcete to mít kousek do centra i do přírody? Preferujete blízkost obchodů, restaurací a dalších míst pro kulturní vyžití? Jen jedno místo v Praze dokáže vysoké nároky naplnit. Je to úspěšný projekt, který nabízí nové byty pro singles, páry i rodiny s dětmi. Stane se i vaším domovem?

Veleúspěšný projekt

Praha mění tvář zejména díky developerským společnostem. Díky konkurenčnímu boji vznikají novostavby v Praze, které se mohou pochlubit moderním pojetím a nabízí rezidentům vysoký komfort bydlení. Mezi nejpopulárnější projekty již několik let patří Britská čtvrť, kterou realizuje společnost Finep. Staví se na Praze 5 a projekt prochází již 9. etapou. Jedná se o výjimečnou stavbu, která nabízí 119 bytů. V nabídce jsou moderní byty od 1+kk (32 m2) až po 4+kk (107 m2). Všechny nové byty Praha 5 nabízí vzdušnost a důmyslné uspořádání prostoru.

zenavakci.cz_finep_cz_01

Proč bydlet zde?

Na byty v rámci projektu Britská čtvrť IX je poskytována nadstandardní záruka 3 roky. Budova má vyšší standard vybavení, díky kterému je bydlení zde pohodlnější a bezpečnější. Budova má například bezbariérový přístup. Výhodou je, že byty mají balkony nebo lodžie. Dobře je vyřešeno také parkování. Rezidenti budou mít k dispozici garážové stání nebo venkovní parkovací místa. Potěší skvělá dopravní obslužnost. Jen 1 minuta chůze stačí, abyste se od domu dostali na metro. Místo je dobře napojeno na pražské výpadovky. V blízkosti se nachází také školy a školy.

TIP: Kromě těchto nových bytů nabízí společnost Finep také družstevní byty v Praze 9 a 5.

Jak postupovat?

Pokud se vám nové byty zalíbí, na nic nečekejte, protože zájem je značný. Je dobré si nejdříve zjistit možnosti vaší hypotéky. Pomůže vám hypoteční poradce, základní představu si udělejte například pomocí této hypoteční kalkulačky. Jakmile máte jistotu peněz, kontaktujte developera a domluvte schůzku a prohlídku bytu.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑