Bydlení a rekonstrukce 310260195906-202

Autor: Hedvika Remová

0

Čas je drahocenný. Šetřte jej pro sebe díky sofistikovaným domácím spotřebičům

Trávení několika hodin denně u plotny a se smetákem v ruce je zbytečné. Během hodinky zkušená kuchařka zvládne mít navařeno i upečeno. Méně zručné hospodyňky mohou zapojit i další členy domácnosti do vaření, osloví maminku či tchyni, a dále se věnují svým dětem, zálibám nebo se potkávají s kamarády. Vždyť ne nadarmo se říká – spokojená maminka, spokojené dítě. Nápomocní jsou maminkám, hospodyňkám a paním domu také mechaničtí pomocníci – roboti, pračky, sušičky, automatické vysavače a podobně.

Prádlo vyjmuté ze sušičky je voňavé a vyžehlené

Sušičky prádla jsou čím dál více používanými spotřebiči, které šetří čas i peníze. Sušením prádla v sušičce uspoříte nejen drahocenné hodiny, jež byste musely strávit u žehličky a žehlicího prkna. Nemluvě o době, po kterou prádlo obvykle musí schnout na šňůře koupelně nebo na zahradě. Někteří remcalové mohou namítnout, že prádlo usušené na čerstvém vzduchu je voňavější než ze zapařené koupelny i chodby v bytě. Jistě, mají pravdu. Ovšem kolik slunečních dní v roce máme, abychom mohli spolehlivě nechat schnout prádlo na svěžím povětří? Po zbytek roku se nám stejně mokré prádlo plete pod nohy, když schne na sušáku rozloženém v bytě či na šňůrách v koupelně.

Na prádlo ze sušičky se nechytají pyly a prach

Ideální kombinací k sušení prádla na slunci je sušička prádla https://www.expert.cz/susicky-pradla/. Pokud ji vhodně umístíte do koupelny nebo místnosti s pračkou, nezabírá vám místo. Někteří si kupují sušičky integrované v automatických pračkách. I to je schůdné řešení. Sušičky totiž mají několik pozitiv, která nám běžné sušení nenahradí. Prádlo je zbaveno zápachu – například z cigaretového kouře. Na usušené prádlo v sušičce se následně nelepí prach a pyl, proto jsou tyto spotřebiče velmi doporučovány alergikům. Rovněž majitelé domácích mazlíčků budou z používání sušičky nadšeni. Prádlo takto sušené je totiž zbaveno nežádoucích zvířecích chlupů.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru ↑