Krása & Móda By: Dustin Gaffke

Autor: redakce

0

Čepice, za které se rozhodně nebudete stydět

Ženy se jakýmkoli pokrývkám hlavy nejednou celou zimu vyhýbají. Bojí se o své účesy, vyfoukané vlasy, nebo mají obavu, že jim čepice nesluší a vypadají v ní legračně. Ale hlavou nám uniká 40% tepla, což je zvláště v mraze a dešti velmi vysoká tepelná ztráta. Jestliže předcházíte nachlazení, čepice může působit rozhodující situaci.

Nebojte se jich a vydejte se do obchodů. Ať už máte tvar tváře kulatý, podélný, jste baculka nebo štíhlá žena s tváří mírně propadlou, lze vybrat model, který bude vaší image lichotit a budete dokonce hezčí.

Skvělé, teplé a moderní ušanky

Nenechte se mýlit, že máte-li např. 40, ušanku už si nemůžete dovolit. Omyl! U mladých působí cool a dodají na jejich image volnosti. U nás starších uberou x let zpět a odlehčí nás. Tento typ pokrývky by si měly rozmyslet ženy, které mají kulatý obličej, nebo mají silnější tváře. Jsou celkově mohutné a v kombinaci se silnějším obličejem jej mohou opticky ještě zvětšovat. Jinak se ale nebojte pestrosti barev, různých bambulek, kožešinkových lemování, chloupků ani kombinace materiálů. Ani péče o ně není složitá. Ty chlupaté přeperete vždy kdy je potřeba v ruce a vlažné vodě, ostatní lze prát stejně jako svetry na jemný program v pračce.

Jednoduchost přízových čepic

Tyhle čepky mají rády i děti. Neškrábou, nemusíte je pracně nasazovat, aby seděly správně, jsou jednoduché, přitom slušivé, hodí se k bundě i kabátu. No a podle toho, jak je nasadíte, mohou působit elegantně i divoce, omládnete v nich, ale pokud si je nasadíte „normálně“ nebudete vybočovat, ani působit „out“. No a pak jsou přízové čepice, které mají nějakou zvláštnost a kterými už se můžete odlišit, chcete-li.

Nejlépe kombinovatelné jsou jednobarevné. Pruhované nebo jinak strakaté volte k jednobarevným kabátům či bundám. Oživí je. Se strakatou bundou by působily neustrojeně, příliš divoce nebo tak, že neumíte věci kombinovat. Pokud vám nejde o překombinovaný vzhled a není to váš styl 😊, ten podpořte i barevnými crosskami a barevnými kalhotami či sukní.

Čepice typu barety

Tyhle sluší elegantním ženám i dívkám. Pokud rády chodíte ustrojeně, s kabelkou či kufříkem, máte rády eleganci a jednoduchost, baret by vám doma neměl chybět. Chcete-li jej odlehčit, ozdobte ho broží nebo připíchněte sichrnajskou maličkost typu mašličky, plstěné ozdůbky, peříčka…

Nebojte se čepic. Podtrhnou vaši krásu a bude vám tepleji, než když si kvůli účesu nebo strachu z toho, jak budete vypadat, čepici zbytečně upíráte.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑