Zdraví

Autor: redakce

0

Čistota na prvním místě

Současná pandemie, spojená s šířením virového onemocnění Covid-19, nám plně odhalila chatrnost našeho zdraví a nutnost dbát na hygienická opatření. Viry a bakterie jsou pouhým okem neviditelné a člověk se jim proto nemůže vyhnout ničím jiným než důslednou prevencí. Pojďte se s námi proto podívat, jaké prostředky pro ochranu vašeho zdraví současný trh nabízí a jaké jsou možnosti jeho využití.

Hygienické a čistící prostředky

Chcete-li uchránit zdraví vás i lidí ve vašem okolí před možným kontaktem se zdraví škodlivými viry a bakteriemi, myslete na to, že čistota je půl úspěchu. Domácnost a zejména pak koupelna a kuchyně jsou neutuchajícím zdrojem bakterií. Statistiky dokonce uvádějí, že v interiérech člověk vdechne o 80 % více rizikových nečistot než ve venkovním prostředí. Proto není vůbec na škodu vybavit svou domácnost některým z široké nabídky čistících a sanitárních prostředků, které vám dopomůžou efektivně minimalizovat množství virů a bakterií ve vaší domácnosti.

Hygienické a ochranné oděvy

Mnoho čistících prostředků obsahuje, kvůli zvýšení své účinnosti, mnoho agresivních látek, které by při neopatrné manipulaci mohly podráždit vaši pokožku či znehodnotit vaše oblečení. Je proto dobré chránit sebe i své oblečení, kdykoliv s nimi pracujete. Mezi základní ochranné pomůcky, které se vám doma nikdy neztratí, patří bezesporu ochranná zástěra a gumové rukavice. Pokud však nějakým nedopatřením dojde k podráždění vaší pokožky, je příhodné mít ve své lékárničce alespoň jeden měsíčkový krém s hojivými účinky.

Vše na jednom místě

Výběr hygienických prostředků i ochranných oděvů je opravdu široký, bohužel však bývají jednotlivé produkty roztroušeny napříč mnoha specializovanými obchody, které jejich pořízení komplikují. Chcete-li se vyhnout zdlouhavému obcházení krámů, doporučujeme navštívit internetový portál jarico.cz, kde naleznete vše na jednom místě. Jejich výběr je opravdu široký, naleznete tam jak zmíněné hygienické potřeby, včetně těch zcela nezbytných, jako jsou mýdla či papír Jumbo – toaletní, tak i různé dárkové či potravinářské obaly.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑