Rodina By: Vladimir Pustovit

Autor: admin

0

Cítíte, že je toho na vás moc? Změňte to

Ocitla jste se v nekonečném kolotoči? Práce, rodina, úklid, vaření, sport… Občas vám připadá, že už nemůžete. Další den už nezvládnete. Poradíme vám několik tipů, jak získáte nové síly a život si začnete více užívat.

Nebuďte na všechno sama

Občas se nechápavě díváte z okna na vaší perfektně upravenou sousedku a říkáte si, jak to jen dělá? Všechno zvládá a vypadá tak šťastně. Není to tak jednoduché, první zdání může klamat. Vaše sousedka si možná dává jen velmi dobrý pozor na to, jak se prezentuje na veřejnosti. Co se děje, když zaklapne dveře od bytu, nikdo už netuší. Možné ovšem také je, že si tato dáma umí lépe zorganizovat čas. Možná jí s dětmi, s prací, s úklidem pomáhá řada dalších lidí. A to je v pořádku. Zkuste to taky a najměte si na zkoušku chůvu nebo uklízečku, třeba jen na pár hodin týdně. Uvolní se vám tím ruce a budete spokojenější vy i vaše rodina.

Starejte se o své vztahy

Ruku na srdce, co je pro vás v životě skutečně důležité? Pěkné auto, nová sedačka, sušička? Určitě ne, jsou to vztahy – partner, děti, rodiče, kamarádi… Hýčkejte si je. Možná jste svou nejlepší kamarádku neviděla už pár měsíců. Se slzami v očích matně vzpomínáte na doby, když jste se společně na mejdanech vysmívaly tomu, že by toto období mohlo někdy nastat. Neříkáme, že musíte s přítelkyní vyrazit do baru a řádit tam jako za mlada, vůbec ne. Mnohem lépe uděláte, když si třeba společně vyrazíte někam na wellness víkend. Kam? Prohlédněte si nabídku na webu Slevydnes.cz, jistě vám tam nějaký pobyt v České republice padne do oka. Najdete zde pobyty v úžasných hotelích, kde vás budou rozmazlovat jako princezny. A co je na tom nejlepší? Váš výlet vůbec nenaruší rodinný rozpočet, protože ho získáte s parádní slevou.

Objednejte si chůvu, uklízečku i pobyt v České republice hned teď

Moudrá přísloví říkají, že žijeme jen jednou a měli bychom si užívat každý okamžik plnými doušky. Udělejte to, a ještě dnes si objednejte úklid od profesionálky, poptejte se známých, jestli znají šikovnou chůvu, která by doprovodila vaše děti na kroužky. Možná vám tato výpomoc bodne, možná vám vyhovovat nebude, ale alespoň to vyzkoušíte. A hlavně si zajeďte na pár dní odpočinout, takový pěkný pobyt v České republice vás dostane opět do hry.

Náš tip: Půjčte si na výletě jízdní kolo. šlápněte do pedálů a všechny starosti nechte za sebou.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑