Bydlení a rekonstrukce

Autor: redakce

0

Dejte zas do pucu váš obecní drátový rozhlas

Dráťáky, či drátový rozhlas pro města a obce má slušnou historii a dobře slouží i dnes. V řadě obcí zvažují o jeho zrušení jen proto, že dosluhuje. Nedělejte to. Ponechte občanům stávající komfort, či ho dokonce zvedněte. Postačí, když si najmete odborníky, kteří umí doslova aplikovat na váš obecní drátový rozhlas technologický antiageing.

Možná potřebuje jen doladit, vyspravit, malinko zmodernizovat. Třeba vám chyběl pravidelný servis, což skončilo nefunkčností vašeho rozhlasu. Nevíte, komu napsat či zavolat? Specialistou na drátový rozhlas pro města a obce je firma ELMIK. Díky zkušenostem od roku 1994 ji hned tak něco nepřekvapí. Je schopna opravit váš rozhlas, zmodernizovat celý systém, nebo navrhnout jiné vhodné řešení na míru. Třeba by se vám líbilo přejít na bezdrátové řešení. Právě bezdrátový rozhlas pro města a obce je dnes nejžádanější technologií, kterou ELMIK dodává.

Řešení nejen pro města a obce

Firma ELMIK se nespecializuje pouze na drátový a bezdrátový rozhlas pro města a obce. Nabízí též rozhlasové ústředny a zesilovače, ozvučení pro školy, jednotnou časomíru pro školy a průmyslové podniky, elektronické sirény i ultrazvukové čističky. Ozvučit je schopna nejen obce a města, ale též stadiony a sportoviště, podniky, obřadní síně, hřbitovy a celou řadu prostor, interiérových i exteriérových.

ELMIK není jen dodavatelem zařízení

Objednat si můžete jednotlivá zařízení, třeba ústředny a zesilovače, ale nezůstane jen u nich. Firma nabízí též záruční servis, pravidelnou údržbu zařízení a jejich pozáruční servis. Zaměřuje se na značky TESLA, TESON či TESAUDIO Vráble.

Firma se dnes specializuje zejména na bezdrátový rozhlas. Nabízí však servis a renovaci drátových rozhlasů, a rovněž vám obecní drátový rozhlas namontuje všude tam, kde bezdrátový použít nejde.

 
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑