Krása & Móda tymove-cepice

Autor: redakce

0

Do chladného počasí je potřeba se vybavit vhodnými sportovními doplňky

Ať už sportujete na amatérské či profesionální úrovni, s přicházejícím chladným počasím je potřeba se řádně vybavit. Zvláště nyní, v čase, kdy jiný než venkovní sport nepřichází v úvahu. Obléknout si jen tepláky a mikinu nestačí, mnohem důležitější pro zahřátí jsou doplňky jako rukavice, čepice nebo šátky.

1

Právě okrajové části těla, které nejsou tolik v pohybu, na chlad trpí nejvíce. Proto jim při oblékání věnujte zvýšenou pozornost. Když navíc tyto doplňky designově sladíte v rámci jednoho týdnu, nejen že budou funkční, ale budete i dobře vypadat.

Mimo stejně vypadajících dresů a společných teplákových souprav nyní můžete mít i týmové čepice. Protože jsou z prodyšného elastického materiálu Winter Cube, lehce vás zahřejí a zároveň skvěle odvádí pot z vlasů. Čepice je dnes stejně nepostradatelnou součástí venkovního tréninkového oblečení, jako například termoprádlo či mikina.

2

Velmi univerzálním doplňkem jsou týmové tubusy. Lze je využít pro zahřátí krku či je obléknout místo čepice na hlavu. Vyrábějí se z lehkého polyesteru, příjemně tak drží na těle, nekloužou a na žádné části těla nepřekážejí.

4

Oblékněte celý tým do stejného týmového oblečení

Pokud jste na sebe někdy oblékli týmovou teplákovou soupravu, případně rovnou dresy, víte, jak dobře vypadá, když celý tým nosí jedno stejné oblečení. Nyní tak můžete mít i stejné čepice a šátky. Díky technologii sublimačního potisku na ně nanesete jakýkoliv nápis, číslo či logo v různých barvách včetně například zářivých fluo barev, jež vás zviditelní při zhoršených světelných podmínkách.

3

Tyto čepice a tubusy pochází od české společnosti DDsport, která se specializuje na výrobu dresů a dalšího týmového oblečení pro sportovce na všech úrovních, lze jakkoliv barevně upravit a zkombinovat tak s vašimi klubovými barvami, logem apod.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑