Zdraví

Autor: redakce

0

Farmářské výrobky táhnou

Chceme se stravovat zdravě a stále více i šetrně k životnímu prostředí. V jídelníčku zvyšujeme podíl zeleniny a ovoce, preferujeme bio potraviny a též se snažíme stravovat trvale udržitelně. Což však už je přece jen výraz pro trochu zkušené. Co to znamená a jak nám s tím může pomoci služba rozvoz potravin Táborsko a jižní Čechy?

Naučte se zdravě jíst a chovat se u toho trvale udržitelně

Chceme-li se při stravování chovat trvale udržitelně, musíme zmenšovat uhlíkovou stopu, kterou kvůli potravinám za sebou zanecháváme. Rozhodně to znamená preferovat rostlinou stravu před živočišnou, z obliga ohledně uhlíkové stopy bohužel nejsou ani mléčné výrobky.

syr

Důležitým je rovněž upřednostňování regionálních potravin. Jíst ovoce z Brazílie trvale udržitelným chováním rozhodně není. Stejně tak jako konzumovat mléčné výrobky z mléka, které se nadojilo u nás, pak ale putovalo stovky kilometrů někam, kde jej zpracovali, aby se opět stovky kilometrů vracelo na náš stůl. Důležité je proto preferovat regionální potraviny. Řada lidí by se na ně zaměřila, neví však, jak na to, nebo jim skutečně chybí možnost se k těmto potravinám dostat. Na Táborsku a v jižních Čechách vám s tím pomůže Farma u Ivušky. Ta nabízí nejen obchůdek se zdravými a regionálními potravinami, ale rovněž rozvoz potravin Táborsko a jižní Čechy.

Objednejte si regionální farmářské výrobky

Farma u Ivušky není jen prodejna zdravých a farmářských potravin v Táboře u autobusového nádraží. Funguje i jako služba, která farmářské produkty rozváží v regionu Táborska a jižních Čech. Krámek, který vznikl jako rodinný podnik, se tak rozrostl na skvělou regionální službu, která pomáhá farmářům dát vědět a rovněž prodat jejich výrobky, a současně do našich domácností, či třeba na chalupy, doveze farmářské výrobky místních pěstitelů i chovatelů.

bucek

Zdraví z Farmy u Ivušky

Rozhodně nejde jen o maso z farem. I když jde o velice oblíbený sortiment, který vám Farma u Ivušky zajistí třeba i ve větším objemu, když jej potřebujete na různé akce. Základem sortimentu jsou čerstvé potraviny, zelenina, ovoce, nápoje, zdravá výživa, trvanlivé potraviny, mléčné výrobky, maso a uzeniny, pečivo i další speciality. Menší část sortimentu představují různé superporaviny a delikatesy, jenž u nás vypěstovat nejde, avšak dnes neodmyslitelně patří ke zdravé výživě.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑