Krása & Móda

Autor: redakce

0

Firemní polokošile je nejlevnější stejnokroj

Pro zákazníky je stejnokroj u obsluhy známkou vyšší kvality obchodu, služby či značky. Firemní oděvy vítají obvykle i zaměstnanci. Vsaďte na kvalitu, kterou umí nabídnout polokošile.

Polokošile jsou nejoblíbenějším firemním oblečením

Zatímco různé sešněrované uniformy s klasickou košilí má v oblibě málokdo, pohodlné polokošile milují všichni. Kombinují eleganci ve spojení s maximálním pohodlím. Polokošile lze vybírat nejen v unisex či pánském stylu, ale i s projmutým střihem respektujícím ženskou postavu. Obvykle se jednotlivé modely nabízí v obrovské škále barev, takže jste schopni vybrat takovou, která odpovídá vaší corporate identitě. Firemní polokošile lze též vybírat pro různé pracovní podmínky a různé roční období s krátkým nebo s dlouhým rukávem.

Jak na skvělý branding polokošilí?

Pokud polokošile barevně koresponduje s corporate identity vaší firmy, často stačí menší decentně vyšité logo na prsou. Ale branding může být i výraznější. Využít jde především přední a zadní stranu polokošile, někdy též rukávy. Polokošili lze potisknout kvalitními potisky, které vydrží a neudělají košili neforemnou. Komunikovat mohou slogan firmy, dokonce sezónní akci. Vaši zaměstnanci tak mohou být chodící reklamou a pomáhat podporovat prodej.

Polokošile i pro náročné zákazníky

Někdy vnímáme tričko a polokošili jako levnou část oděvu. Ale nemusí to tak být. Chcete, aby vaše firemní polokošile vypadaly luxusně? V e-shopu https://www.xfer.cz/polokosile najdete například pánskou polokošili s dlouhém rukávem Dylan. Je v módních melírovaných barvách, které vypadají velice luxusně. Praktické je též hřejivé směsové složení: 50 % bavlna, 50 % polyester. Košile s dlouhým rukávem má promyšlený střih s mírně prodlouženým zadním dílem a elegantní rozparky po stranách. Rukávy jsou s manžetou. Jde o skutečně nadstandardní provedení.

TIP: Další polokošile, ale i firemní trička, mikiny, vesty a jiné pracovní oděvy vám nabídne Xfer. Lze je využít jako firemní i reklamní oděvy. Přímo v Xfer si máte možnost zadat i vytvoření výšivek či potisků.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑