I automat na vodu se může stát okrasou interiéru!

Designové trendy ve vybavení interiéru se neustále mění. Vybavení, které bylo dříve v interiéru považované za nepostradatelné, je nyní naprosto zbytečné. Naopak některé druhy vybavení, se kterými se dříve do domácností ani nepočítalo, je v současnosti v interiéru domů a bytů stále oblíbenější a dokonce se může stát dominantou některých místností. To platí například pro výdejníky vody.

Z kanceláří až do domácností

Jako první se výdejníky vody objevily především v kancelářích, kdy zaměstnavatelé chtěli svým zaměstnancům dopřát možnost neustálého přísunu kvalitní vody z barelů. Výdejník vody se stal postupem času oblíbený v dalších průmyslových odvětvích a v současnosti je těžké najít firmu, kde by nebyl stojan na barelovou vodu. Díky neustálému vývoji těchto produktů se ale začaly objevovat také v domácnostech. Proč?

zenavakci.cz_w-system.cz_01

V řádu není tak kvalitní voda jako v barelech

Kvalita pitné vody z vodovodního řádu není vždy nejvyšší. Ačkoliv její hodnoty jsou pro člověka zdravé, někomu prostě voda z řádu svým složením nevyhovuje. Samozřejmě existuje možnost upravit vodu v řádu pomocí filtrů. Úskalí této technologie čtěte ZDE. Voda v barelech je pramenitá, s vysokým obsahem zdravých a tělu prospěšných minerálů a živin. Pokud tedy najdete kvalitního a spolehlivého dodavatele. Ten vám nabídne pronájem nebo prodej výdejníku, dodávku vody v barelech, servis strojů. Mezi nejoblíbenější výdejníky vody v domácnostech se řadí Aquamat.

zenavakci.cz_w-system.cz_02

Elegantní designy za nízkou cenu

Design dřívějších a současných výdejníků vody se razantně změnil. Zatímco dříve připomínaly stojany na barelovou vodu strašáky do zelí, v současnosti se jedná o vysoce elegantní přístroje z různých materiálů, které se skvěle hodí do moderních interiérů. Zvýšily se také schopnosti strojů, které umí nejen ohřívat a chladit vodu, ale také třeba vyrábět sodovku. Výdejník vody může být zároveň i výrobník sody, tedy umožní vám rychle a jednoduše přípravu sodovky.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑