Krása & Móda

Autor: redakce

0

I na fitness se hodí sportovní dresy

Kvalitní dresy nepotřebují pouze fotbalisté, basketbalisté, florbalisté nebo atleti. I na fitness aktivity se hodí, když máte oblečení, jež saje pot, je pohodlné a cítíte se v něm dobře. Hned se vám v něm bude lépe cvičit. A kde ho pořídit? Vyberte si u profesionálů.

Cvičit jógu či vydat se do posilovny samozřejmě můžete i v obyčejných sportovních kraťasech či legínách a tričku. Proč se ale vyplatí investovat více peněz a zakoupit si skutečně fitness legíny a dresy?

fitness leginy

Motivujete se ke cvičení

Prvním důvodem je motivace. Pokud si pořídíte profesionální dresy fitness, budete se cítit mnohem více jako sportovec, což vás vybičuje k lepším výkonům. Také se tím donutíte vydat se cvičit i tehdy, když se vám vlastně nebude moc chtít.

Užijete si kvalitní materiály

Sportovní dresy by měly být vyrobeny z lehkých materiálů, jež sají pot a rychle schnou, když se zpotíte. O jaké konkrétní materiály jde? Tomu se můžeme podívat na zoubek u společnosti DDsport, která sportovní dresy vyrábí již 30 let. Využívá například hi-tech materiál Coolmax ze speciálního vlákna, pleteninu s microfibry Orlando či elastickou pleteninu GIGA ELASTIC, která perfektně kopíruje křivky těla.

fitness topy

Vyberte si z nové fitness kolekce

U zmiňované společnosti pořídíte dámské topy, legíny a další fitness oblečení z aktuální kolekce pro rok 2021. Je zase o kousek zajímavější, barevnější a propracovanější. Koupit si je můžete jako jednotlivec i celý tým. Veškeré objednávky jsou archivované, takže pak není problém doobjednat pár kusů pro nové členy. Sportovní týmy jistě potěší také možnost upravit si dresy na míru, přidat loga sponzorů, slogany, jmenovky atd.

V kategorii fitness objevíte dámské legíny, podprsenky, topy, ale třeba i týmové čelenky a bundy. Vybrat velikost není vůbec složité, firma totiž na žádost zasílá velikostní vzorky. Dobře totiž ví, že výběr vhodné velikosti je klíčový pro to, abyste se v oblečení cítili pohodlně.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑