Život a vztahy physiotherapy-567021_640

Autor: redakce

0

Jak probíhají erotické masáže?

V posledních několika letech se začalo o erotice a sexuálních touhách více mluvit. Velice oblíbené jsou také erotické masáže, při kterých nastává sexuální vzrušení, protože ruce masérek se zaměřují na erotogenní zóny člověka. Jak takové masáže probíhají? Co všechno zahrnují? Právě na to se podíváme v následujících řádcích, a potom můžete technika aplikovat na svého partnera.

Erotické masáže mají v nabídce různé salony napříč celou Českou republikou. Pokud byste do vyhledávače zadala „erotická masáž Praha 2“, narazíte například na podnik zvaný Relax Point 66. Jedná se o diskrétní salon s příjemnou atmosférou, kde se o návštěvníky postarají krásné masérky. Pusťte se však do masírování sama, zvládnete to.

Při masáži se používá teplý přírodní olej

Položte svého partnera na masážní lehátko, případně i na postel, polijte ho teplým přírodním olejem a začněte ho rukami masírovat. Zaměřte se na každý centimetr jeho těla, zejména pak na erotogenní zóny a intimní partie. Zvýšíte tím sexuální vzrušení. Erotická masáž je úžasná předehra.

Erotické masáže mají spoustu předností. Zlepšují krevní oběh, pomáhají tónovat pokožku a uvolňují svaly. Při masáži se uvolní endorfiny a další důležité hormony.

Masáž penisu je další úroveň

Pomalu směřujte masáž až k intimní části. Masáž penisu není nic neobvyklého, často se jí říká COME and CUM. Při masírování se zaměřte na penis i varlata, váš partner bude unesený, zapomene na každodenní strasti a perfektně se uvolní. Proveďte ho cestou nezapomenutelného vzrušení.

Spousta mužů, když se řekne masáž penisu Praha, si vzpomene na salon Relax Point 66, kde jsou na tento druh masáže dívky specialistky. Tak neváhejte a inspirujte se, přineste do intimního života něco nového, ojedinělého, a přitom tak vzrušujícího. Na oplátku může erotickou masáž udělat váš partner i vám.

 
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑