Krása & Móda nm_7353_1

Autor: Hedvika Kachlíková

0

Jak se stylově obléknout? Základem je správný materiál

Když vybíráme oblečení, hledíme primárně na jeho střih, barevné provedení, nebo různé ozdobné prvky. Důležité však je hledět i na kvalitu materiálu. Ten může nejenom výrazně přispět k naší celkové eleganci, ale i ke kvalitě, stejně jako k pohodlí. Podívejte se s námi na hlavní tipy, jaký outfit byste měla zvolit právě vy. A začneme materiálem přírodním, který mohou dokonale reprezentovat kožené dámské kabáty. Právě ty dnes patří mezi skutečný hit poslední doby. A rozhodně se není třeba obávat, že by pro vás byly finančně nedostupné. Právě naopak. Zároveň nesmíme opomenout také několik jejich klíčových vlastností, kam se řadí:

  • Dokonalý vzhled
  • Vysoká kvalita a dlouhá životnost
  • Skvělá odolnost a minimální údržbanm_7353_1

Nezklamou ani další přírodní materiály

U přírody ještě zůstaneme, jelikož ta by měla ve spojení s naším oblečením hrát naprostý prim. I když dnes na trhu najdeme různé možnosti spojené s moderními vlákny, jenom málokterá se umí vyrovnat přírodní kvalitě. Na mysli máme dámské svetry z kvalitních materiálů, které jsou spojeny s vlnou. Ta dnes může být v různých kvalitách, které jsou ovlivňovány nejenom konkrétními plemeny ovcí, ale i následnou úpravou vlny. Ve všech případech si můžeme být jisti nejenom pohodlností, ale také jistotou toho, že má vlna velmi dobré funkční vlastnosti. V případě svetru oceníme, že nás zahřeje.

Proč jít cestou moderních vláken?

Pokud se rozhodnete přírodu vynechat, určitě to nemusí být krok špatným směrem. I moderní vlákna dokážou zaujmout. Příkladem jsou levné kardigany, čímž se dostáváme k prvnímu pozitivu. Tím je určitě cena. Stejně tak nesmíme zapomenout ani na funkční vlastnosti, jako je dlouhá životnost, nebo třeba jistota, že se dané oblečení tolik nemačká. Ideální je v tomto případě vsadit na takzvané materiály směsové. Tedy ty, které obsahují v různém poměru polyester, viskózu, elastin, ale někdy mohou obsahovat také přírodní bavlnu.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru ↑