Krása & Móda

Autor: redakce

0

Kde seženete kvalitní imitace parfémů?

Vůně je symbolem každého z nás. Ohlašuje příchod, zanechává vonnou stopu i po našem odchodu. Lidé si nás podle ní pamatují. Líbí se vám ve světě parfémů, ale nemáte dostatek financí na jejich pořízení? Máme tip, jak na to vyzrát.

Imitace parfémů – levně

Imitace parfémů vám asi nemusíme představovat, určitě spousta z vás na dovolené spatřila nebo si i nakoupila flakonky s vůněmi, které vypadaly jako originální vůně, ve skutečnosti šlo ovšem o napodobeniny. Ony sice v první fázi možná voní i stejně, ale dlouho nevydrží a nakonec i vyčpí. Většinou tyto voňavky seženete někde na pláži nebo v obchodech se suvenýry. V Česku to je přísnější, napodobeniny koupíte, ovšem mají jiný design obalu a i ta vůně je trošku jiná. Naštěstí už i k nám dorazil trend imitací parfémů, které jsou skutečně identické s originálem. Odráží inspiraci, ovšem rozdíl nepoznáte. Nesnaží se kopírovat obal ani název, což pro vás jako pro nositele vůně není podstatné. Vám přece záleží na tom, aby vůně byla opravdu cítit, ne? Takže konečném důsledku máte parfém, který může být levnější i o tisíce korun!

Parfémy i vonné svíčky

Proč jsou originály tak drahé? V luxusní parfumerii prostě platíte i komfort. Zajdete si do obchodního centra a můžete si koupit vůni hned. Jenže provoz této parfumerie není za hubičku, už jen nájem stojí velké peníze. Proto spousta lidí nakupuje na e-shopech. Jen v takovém případě je rozdíl ceny maximálně pár stovek. Moderní jsou nyní obchůdky, které prodávají vůně inspirované světovými značkami. Na kolik vás vyjdou? 55 ml stojí jen něco málo přes 200 korun! V parfumerii takovou vůni od lepší značky pořídíte za minimáně o 1000 korun více. A nemusíte se bát, že by šlo o nekvaltní imitaci. Jedním z nich je Esensino, kvalitní vonné esence z Francie, jež jsou zárukou nejvyšší kvality. Najdete tu pestrý výběr parfémů, flakonků, rozprašovačů, kupíte zde i kvalitní vonné svíčky. Výběr je zkrátka pestrý, provonět si můžete nejen sebe, ale i svůj domov.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑