Zdraví AobsrqA3WxKAtwIEL3P70BR7S8xmk5w1FAW65RGvb0A7phN5lzgBb0_i0STb7l0wVvrpPMA

Autor: Hedvika Remová

0

Kentoya fitness – posilovna která nabízí více!

Pokud chcete mít dokonalou postavičku, potom by se určitě měla posilovna stát něčím, jako vaším druhým domovem. Pravda ale je, že mezi posilovnami existují velké rozdíly. Liší se od sebe nejen cenou, ale hlavně službami, které nabízí. Pokud chcete cvičit, rozhodně je třeba najít takové místo, kde vám to bude příjemné. Navštěvovat můžete i takovou posilovnu, která kromě cvičebních strojů nabízí několik dalších velmi příjemných služeb, a právě s tou vás chceme seznámit…

V rukou špičkových trenérů

Naším tipem pro vás je posilovna Kentoya fitness Praha 10. Právě toto místo si za svůj domov vybrala již řada známých osobností i vrcholových sportovců, což už je samo o sobě jistou známkou kvality. V posilovně ve 400 m čtverečních najdete výhradně špičkové posilovací stroje Grün sport. Cvičí se na nich jedna báseň, to nám můžete věřit. Bojíte se, že nebudete vědět, jak na to? Tak takovéto bláhové obavy rychle hoďte za hlavu. V posilovně vám se vším poradí profesionální trenéři. Pomohou vám nastavit ideální cvičební plán a dohlédnou, zda cviky provádíte správně. Kromě toho vám také pomohou se sestavením vhodného jídelníčku tak, aby kila mizela a postava se krásně formovala.

 

TIP – pokud nechcete do posilovny přijít úplně nepřipravená, přečtěte si tento článek. Najdete v něm praktické ukázky cvičení na různých strojích.

Výhodné balíčky i vstupné zdarma

Pro všechny nováčky nabízí posilovna Praha 10 jednorázový vstup zdarma. Při první návštěvě si můžete vše prohlédnout a až poté se rozhodnout, zda se do cvičení pustíte. Připraveny jsou i výhodné členské balíčky.

Speciálně pro ženy

Kromě cvičení si v Kentoya Fitness můžete užívat i jinak. Zajít si můžete na masáže, připravena jsou také solária a dokonce si můžete nechat provést i prodloužení řas. Vše na jednom místě a za ceny, které se vám určitě budou líbit.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru ↑