Koupelna, kterou budete milovat

Ještě před sto lety byla koupelna luxus. Lidé se běžně myli jen v lavoru a koupel si dopřáli v neckách jednou týdně, poté co si ohřáli vodu na kamnech. Výjev jako z historického filmu by dneska mnohé rozesmál. Naštěstí my v 21. století již takové starosti nemáme. Alespoň nějakou koupelnou disponuje 99,9% všech evidovaných a zkolaudovaných bytových jednotek. A je jen na vás, v jaké kondici bude.

Moderna hlásá jednoduchost a čistotu

Mít moderní koupelnu nebylo nikdy lehčí. Stačí mít osobitý vkus, trošku peněz a můžete si užívat očistu těla v dokonalém prostředí. Značka Mexen disponuje rozličnou nabídkou sanitárního zařízení, od umyvadel počínaje, keramikou konče.

Reálná koupelna 21. století se neobejde bez umyvadla, vodovodní baterie, vany a sprchy. Samozřejmostí je WC, závěsné moduly, instalační materiál a doplňky. Mexen myslí i na sprchové sety, držáky na ručníky a jiné drobnosti, bez nichž by nebyl koupelnový svět funkční.

Vana nebo sprcha?

Většina lidí volí mezi zabudováním vany nebo sprchového koutu. Pokud patříte k těm, co si nemohou dopřát obojí, zvolte sprchu. Je praktičtější, zabere méně prostoru a ušetří vám spotřebu vody. Sprchový kout WALK-IN je prototypem, za který se nebudete muset stydět. Jeho instalace je nenáročná a hodí se do každého typu interiéru.

zenavakci.cz_heavenshop_cz_01

Gró sprchového koutu WALK-IN tvoří designově „vystajlovaná“ zástěna, která působí natolik vkusně, že se může stát součástí prakticky jakékoliv interiérové části. Základní verzi jde přitom pořídit už za 3 tisíc korun. Mexen Walk-in je 6 mm silného tvrzeného skla, jenž garantuje pevnost, stálost i estetické ladění. Ostatně, mrkněte na nabídku Heaven-Shop – bydlení jako v nebi, sami!
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑