Rodina

Autor: redakce

0

Kryt pro Airpods by měl být co nejkvalitnější

Existuje celá řada výrobků pocházejících z dílen společnosti Apple, které stojí za to mít doma. Nejedná se sice o nic levného, nicméně na druhou stranu získáte produkt prémiové kvality, ze kterého se budete moci těšit dlouhá léta.

Velkým hitem jsou dnes mimo jiné i bezdrátová sluchátka Airpods, po kterých se během prvních prodejních dnů jen zaprášilo. Skutečně jde o výborný kus elektroniky, který by hlavně milovníci muziky měli doma mít.

Lepší zvuk, než se předpokládalo

Drátová sluchátka jsou zvláště mladšími ročníky považovány trochu za anachronismus, nicméně s tím se nedá tak úplně souhlasit. Přes drát se totiž line do sluchátek mnohem více dat než bez kabelu, což samozřejmě krom jiného znamená mnohem lepší zvuk. Proto mají takřka všechna profesionální sluchátka připojení přes kabel.

Airpods jsou bezdrátová, neznamená to však, že by snad nebyla schopna zpracovávat zvuk v odpovídající kvalitě. V tomto směru patří mezi nejlepší produkty ve své cenové kategorii. Pokud patříte mezi zapřisáhlé audiofily, nová sluchátka od „jablíčkářů“ jistě patřičně oceníte.

Skvělé je, že nejsou určena pouze pro domácí použití, ale jejich prostřednictvím je možné poslouchat muziku třeba během sportování, při cestě do práce nebo při jakékoliv jiné činností. Vzhledem k tomu, že jsou drobná, nejdou v uších skoro cítit, ovšem na druhou stranu se mohou snadno ztratit, potažmo rozbít. Proto je rozhodně užitečné koupit si některý z kvalitnějších krytů pro Airpods.

Nevybírejte jen podle barvy

Široký výběr obalů pro Airpods je určitě super, jelikož si můžete zvolit tvar i barvu, co vám nejvíce vyhovují. Ne všechna pouzdra na Airpods se však mohou chlubit dostatečnou odolností.

Proto byste měli vybírat obal opravdu pozorně a nehledět jen na cenu. Sice zde stoprocentně neplatí přímá úměra dražší rovná se lepší, nicméně hlavně vyloženě levné modely opravdu za moc nestojí.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑