Láká vás bydlení v Praze? Seznamte se s projektem NA VACKOVĚ!

Chtěla byste strávit váš život v Praze? Táhne vás sem vidina lepší práce a bohatšího kulturního života? Máte ráda luxus a bydlení na periferii není nic pro vás? Pokud jako správná žena milujete výhodné nákupy, zaměřte se na nabídku bytů, se kterou přichází úspěšný developerský projekt NA VACKOVĚ. Proč byste měla bydlet právě zde?

Lukrativní místo!

Projekt NA VACKOVĚ rozhodně nepatří mezi „tuctové“. Je výjimečný hned v několika směrech. První jeho výhodou je, že nabízí moderní byty na Praze 3. Projekt vzniká v prestižní lokalitě horní části Žižkova. V okolí ulice Olgy Havlové bude postaveno celkem 6 budov, ve kterých bude k dispozici celkem 331 bytů. Nouze rozhodně nebude o žádané malé byty o dispozicích 1+kk, které jsou vhodné jako startovací bydlení. Projekt jich nabídne 127. Jestliže potřebujete více prostoru, jistě si vyberete jeden z 53 bytů 2+kk. Projekt dále nabízí také 137 bytů 3+kk, které jsou ideální pro bydlení pro rodiny v Praze. I milovníci luxusu si přijdou na své, protože zde vznikne ještě 14 bytů 4+kk.

01

Každý byt je koncipován tak, aby co možná nejvíce využíval denní světlo a nabídl velkorysý prostor. Ke každému bytu bude patřit také balkon či lodžie. Byty v přízemí budou mít vlastní malou zahrádku.

Vymožeností je hned několik!

Moderní koncepce a nízká cena nejsou jedinými lákadly projektu. Rezidenti si budou užívat blízkost přírody i centra a současně se těšit z kompletní občanské vybavenosti. V místě se nachází obchody, restaurace, školy, školky i lékařská zařízení.

02

50 % bytů je již prodáno!

První etapa bude dokončena již letos. Protože developer nabízí nové byty v Praze levně, je již 50 % z nich prodaných. Není tedy na co čekat. Jestliže se rozhodnete, že si jeden krásný byt také ulovíte, co nejdříve si zjistěte, zda vám banka poskytne dostatečně vysokou hypotéku. Pokud vůbec nevíte, kolik si můžete půjčit, vyzkoušejte tuto online kalkulačku.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑