Rodina

Autor: redakce

0

Lyžování v Rakousku si užijete s partou přátel i tlupou dětí

Chcete letos vycestovat za pořádnou lyžovačkou? Tak to byste mohli směrovat třeba na ledovec a užít si lyžování v Rakousku. Tato země je svými majestátnými horami vyhlášená, a stejně kvalitní je i servis a jídlo. Stačí rozhodnout se, kde bude na pár dnů váš skvělý dočasný domov.

Bohatá nabídka, ze které si vybere každý

Lyžování Rakousko nabízí vše, co si ve spojitosti s lyžováním můžete přát. Právě proto se tu každoročně sjíždí milovníci lyžování z celého světa. 

Ať už vyjdete na prodloužený víkend, nebo třeba na dva týdny, lyžování v Rakousku se skipasem vás může vyjít výhodněji. Skipasy navíc můžete pořídit výhodně spolu s ubytováním, děti do určitého věku mívají někdy skipas se slevou či zdarma, anebo je zajímavé koupit skipas pro dva a třetí mít na určitou dobu zdarma atd.

Vyzkoušejte některý z ledovců

Hned na několika místech můžete vyzkoušet lyžování na ledovci Rakousko. Významnou ledovcovou oblastí je Kitzsteinhorn – Kaprun, kde můžete lyžovat celoročně. Čeká na vás 3x snowpark, největší superpipe pro freestylery nebo varianty lyžařských cest pro freeride. Svahy jsou široké, sjezdovky pokrývá přírodní sníh. Nádhera. 

Dokonce se v oblasti Kaprun nachází i termální lázně Rakousko hezky reprezentující. Čekají vás zde vodní a saunový svět, léčebné kúry, sportovní a fitness prostor, ale také dětský svět se skluzavkou, bazény pro děti různé věku, hřiště, pískoviště, volejbalový kurt…

Stejně tak si můžete užít lyžování na ledovci Pitztal. Ledovcová oblast Pitztalergletscher s celoročním provozem nabízí 20 km sjezdovek až do výšky 3 440 m. Ve čtyřech lyžařských oblastech můžete využít 90 km sjezdových tratí. 

Oblíbeným je i ledovec Ötztal, Stubai, Hintertux, nebo třeba Mölltal. Kvalitní sjezdovky, školy pro děti, zábava venku i uvnitř. Stačí naplánovat vhodný termín.

 
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑