Rodina

Autor: admin

0

Malování podle čísel dostane i vás

Dnes už se nemusíte stydět zavzpomínat na dětství a pustit se do vymalovávání. Antistresové omalovánky se prodávají i pro dospělé. V poslední době je však začalo nahrazovat něco jiného. Obrazy, které malujete podle čísel.

Na první pohled se zdá, že byste něco takového nikdy sami nestvořili. Díky malování podle čísel se však i z vás může stát malíř světového formátu. Přímo pod vašima rukama se zrodí něco úžasného, klidně i reprodukce slavného díla či portrét známé osobnosti.

Objednáte si sadu a začnete kreslit

Malování podle čísel je vhodné i pro malíře začátečníky, kteří nemají zkušenosti ani výbavu. V sadě totiž dostanete číselnou šablonu, štětce, akrylové barvy, a dokonce háčky k upevnění na zeď. Jediné, co si musíte opatřit, je místo na malování. Máte-li velký stůl, postačí. V opačném případě si lze dokoupit třeba i stojan, ať se můžete cítit jako opravdový malíř.

Odpočinková aktivita, která ale vyžaduje trpělivost

Při malování podle čísel si zaručeně odpočinete a přijdete na jiné myšlenky. Člověk je kreativní bytost, potřebuje čas od času svou kreativitu projevovat. Se sadou maluj podle čísel se vám to bude líbit, protože z výsledku budete nadšení. Tedy aspoň v případě výběru vhodné obtížnosti.

Na výběr je celá řada motivů, u každého je uvedená i obtížnost. Tu nepodceňujte, pro první obraz určitě není vhodné vybrat si nejvyšší obtížnost. Takové obrazy obsahují mnoho barev a malé plochy, jež nejsou úplně snadné na vybarvení.

Namalujte vlastní fotografii a darujte ji

Na Malujsi.cz jsou schopní vám vytvořit i obraz k malování podle čísel z vaší vlastní fotky. Vy si ho pak vymalujete a pověsíte na zeď, případně darujete. Třeba pro babičku je skvělým dárkem namalovaný obraz jejích vnoučat. Dost možná vám ale bude líto ho poslat dál. Fotografie namalované podle čísel jsou totiž dechberoucí. O to víc, že je sami stvoříte.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑