Zdraví

Autor: redakce

0

Na co si dát pozor při pořizování kosmetického lehátka?

Plánujete-li si zařídit vlastní kosmetický salón, případně hodláte mít příbuznou živnost, je nezbytné se vybavit kvalitními pomůckami a nábytkem. Nedílnou součást těchto provozoven tvoří kosmetická a masážní lehátka. Jak postupovat při jejich výběru?

Polohovací kosmetická lehátka jsou vždy ku prospěchu

V první řadě platí, že kosmetická lehátka mají být příjemná jak pro uživatele, tak pro majitele, respektive jejich zaměstnance. Ideální je, pakliže zvolíte modely, které se dají polohovat. Kosmetická lehátka, u nichž je možné nastavit polohu, zpříjemní a ulehčí práci, zároveň klientům poskytnou maximální pohodlí v každém okamžiku během podstoupených procedur.

Konstrukce a kontaktní plocha lehátek

Dalším prvkem, na který byste se měli zaměřit, jsou materiály. Kosmetická a masážní lehátka musejí mít stabilní, přitom však lehkou konstrukci. Mějte na paměti, že na ně občas ulehnout i lidé s vyšší tělesnou hmotností. Nekvalitní lehátko se ani pod nimi v žádném případě nesmí zbortit. Ještě podstatnější je tento fakt pro vyšetřovací lehátka, jež se běžně používají ve zdravotnictví.

Podstatnou roli hraje také samotná lůžková, potažmo sedací část. Musí být měkká, protože na lehátku mohou vaši zákazníci trávit poměrně dlouhý čas. Měkké polstrování zajistí, že je nezačnou během procedury trápit bolesti a otoky.

Pro klasická kosmetická a masážní lehátka dále platí, že mají mít povrch, který se dá snadno udržovat v čistotě. Hygienické hledisko je zde skutečně důležité, vždyť se vám na jednom lehátku mohou přes den vystřídat klidně až desítky osob.

Prodejce ergonomických kosmetických a masážních lehátek v ČR

Nákup masážních, vyšetřovacích a kosmetických lehátek je značně omezený, neboť se na jejich prodej nespecializuje moc firem. Světlou výjimkou je kupříkladu společnost RESI, která disponuje mnoha variantami lehátek, takže máte z čeho vybírat. Stačí si ohlídat minimálně výše zmíněné parametry.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑