Rodina 28093-pmi-jmena-ii-mikulas

Autor: Hedvika Remová

0

Najít vhodný dárek pro muže nemusí být těžké!

Vánoce se kvapem blíží a pomalu se šíří panika. Dopravci nestíhají a my máme často problém s tím, vybrat ten nejlepší dárek. Buď dáváme každý rok to stejné, nebo se snažíme být praktičtí. Chybí tomu však nápad a originalita. Zkuste tento rok darovat něco cenného. Třeba medaili se jménem nebo cihličku zlata jako investici? Perfektní! Teď už jen zjistit, kde se prodávají, a máte hotovo. Svému partnerovi uděláte nejen radost, ale zároveň ukážete, že umíte myslet na budoucnost.

Cenné a osobní

Najít něco jedinečného, co by mohlo znamenat víc než jen „obyčejný“ dárek, je čím dál těžší. Spoustu věcí si každý koupí sám a k Vánocům pak nechce třeba nic. Praktické dárky pro muže jsou jedna možnost, ale jestli chcete udělat opravdový dojem, pořiďte svému muži medaili s jeho jménem. A nemusí to být pouze k Vánocům. Tímhle dárkem uděláte radost při každé příležitosti. Dostane ho v krásném balení a samotná medaile je luxusní a honosná. Nemusí ale být pouze se jménem. Dá se pořídit také k životnímu jubileu, či s motivem lásky, štěstí nebo znamením zvěrokruhu. Stačí si jen vybrat.

Medaile se jménem

Medailon je stříbrný. Na jedné straně je počáteční písmeno a na druhé pak celé jméno v různých jazykových obměnách. Ražbu provedla Pražská mincovna. Je velká 28 mm nebo větší 37 mm a váží 13 g. Mince vám bude doručena v dárkovém balení s certifikátem pravosti a s psaníčkem, kde si váš obdarovaný může přečíst věnování. Třeba se tento první dárek stane základem jeho sbírky. V každém případě mu ukážete, že vám na něm záleží a že se snažíte pro něj najít to nejlepší.

Investice do budoucna

Pokud chcete vašeho milého obdarovat něčím luxusním a zároveň významným, pak mu pořiďte investiční zlato. Možná si řeknete, že je to nesmysl, kde byste ho vzala? Ale zlaté slitky se dají sehnat velmi jednoduše. Je to malá zlatá cihlička v krásném ochranném balení. Může znamenat symbol hojnosti. Zároveň je to investice, která ani časem neztratí na hodnotě.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑