Krása & Móda zenavakci.cz_trenyrkarna_cz_nahledovy

Autor: KJ

0

Nebezpečně sexy můžete být i v (dámských) trenýrkách

Chcete být pro svého partnera svůdná a maximálně přitažlivá? Ačkoliv si možná myslíte, že mužům na spodním prádle nijak zvlášť nesejde, ve skutečnosti můžete vhodně zvoleným prádýlkem poškádlit jeho fantazii a navodit smyslnou atmosféru. A jak s erotikou souvisí trenýrky? Rozhodně nejde o ryze pánskou záležitost – populární střih je nedílnou součástí moderního dámského šatníku a garantujeme vám, že díky nim muže svého srdce příjemně překvapíte.

Dámské trenýrky jsou v současnosti velmi populární a zařadily se mezi nejprodávanější spodní prádlo pro ženy. Své oblibě vděčí kombinaci maximálního pohodlí a nápaditosti. Jsou neokoukané, rafinované a obvykle mají množství vychytaných detailů. Ať už preferujete romantický, sportovní či jiný look, z bohaté nabídky si určitě vyberete.

zenavakci.cz_trenyrkarna_cz_01a

Ženám trenýrky sluší

Zatímco u drtivé většiny mužů hraje zásadní roli při výběru komfort a jen hrstka nedá dopustit na módní libůstky, jako je například Calvin Klein spodní prádlo, ženy to tak snadné nemají. Vzhled řešit musí, jinak by se v prádle nemohly cítit dobře. Jinými slovy – střih by měl být volnější a zároveň sexy a samozřejmě nesmí přidávat kilogramy navíc. Oproti pánským trenýrkám na dámské variantě chybí poklopec a rozparky na bocích.

Výrobci spodního prádla jsou si požadavků svých zákaznic moc dobře vědomi a dámské trenýrky jsou toho důkazem. Bez nadsázky by o nich šlo napsat jako o revolučním typu dámského spodního prádla, protože žádný jiný střih není tak pohodlný.

zenavakci.cz_trenyrkarna_cz_02a

Jaký názor mají muži?

Většina chlapů má jasno. Pro 7 z 10 jsou dámské trenýrky svůdnější než klasické pyžamo. Zároveň je pokládají za praktičtější než erotické košilky, které jsou podle nich chvilkovou záležitostí.

A co z toho plyne po vás? S výběrem spodního prádla si nemusíte lámat hlavu. Pořídíte-li si trenýrky, vyřešíte dvě mouchy jednou ranou – budete se dobře cítit i vypadat.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑