Krása & Móda Large_MedExpecto_Sirup_vlhky-kasel

Autor: Hedvika Remová

0

Nepodceňujte kašel!

Jistě to znáte. Párkrát za den zakašlate, zabolí vás v krku, ale jinak nic. Nejste nemocný, ale ideální to také není. Co s tím?

Oslabení imunity

Přecházet obtíže se nevyplácí. Nemusí jít hned o tuberkulózu, ale třeba začátek nějaké chřipky či jiné nepříjemné nemoci. Pokud během trvajícího kašle neslevíte ze svého životního stylu, zvláště jestli aktivně sportujete, nepříjemná choroba se dostaví vzápětí. Oslabujete totiž i svůj imunitní systém. Tělo na hříchy nezapomíná a přecházení onemocnění vám za třicet let opět připomene v podobě vracejících se potíží.

Co dělat?

Jak tedy postupovat v případě, že se chcete obtíží zbavit, ale stav vaší dovolené vám nedovoluje zůstat doma? Rozhodně se zamyslete nad léky na kašel, jež podpoří vaši obranyschopnost a leukocyty v boji s nezvanými hosty. Více se zdržujte v teplých místnostech, vyhýbejte se místům s davy lidí, nechcete s oslabeným imunitním systémem chytit ještě nepříjemnější nemoc. Pití čajů s medem a citronem, jak vám budou doporučovat babičky, jistě také není k zahození.

Komplikace

Začíná vás přepadat vlhký kašel? Pravděpodobně jste již nachlazeni a chřipka je opravdu blízko. Proti nachlazení bohužel ani v dnešní moderní době neexistuje žádná účinná vakcína, která by nás rychle zbavila problémů. Jak se říká, “rýmička” je smrtelnou nemocí mužů. Podle vědeckých výzkumů ji opravdu prožívají o mnoho hůře než ženy, to však ještě není důvod se jim smát. Nechť si jejich družky vzpomenou na svou migrénu, která zase trápí především něžné pohlaví. Nicméně v případě chronického kašle a ucpaného nosu je lepší zůstat nějaký ten den doma, aby se z toho všeho nevyvinulo něco horšího.

Potřebujete se co nejrychleji vyléčit? Kromě ležení v posteli a pití čase lékaři velmi doporučují i konzumovat sirup na kašel. S touto léčbou se zotavíte opravdu rychle a bez komplikací.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru ↑