Krása & Móda

Autor: redakce

0

Objevte kouzlo thajských masáží

Každého občas bolí za krkem nebo má potíže se zatuhlým svalstvem v úrovni beder. Je důležité se snažit tento druh problémů řešit co nejdříve.

Dlouhodobě zatuhlé svalstvo se může nakonec projevovat velmi bolestivě, a to nejen v oblasti, kde se přímo nachází, ale i na dalších místech. Tomuto druhu potíží však můžete snadno předejít – vhodnými masážemi.

Uvolnění těla i ducha

Většina lidí v práci buďto jenom sedí, či vykonává pouze stejné opakující se pohyby pořád dokola. To je problém třeba prodavaček nebo pracovníků u pásové linky.

Kvůli tomu se snadno vytvářejí rozličné svalové dysbalance a následně i bolestivé snopce. Ty je potřeba zase uvolnit, což však pouze cvičením nepůjde. K tomuto účelu se nejlépe hodí original Thai Massage.

Na rozdíl od klasického druhu masáží nebývají ty thajské tak drsné. Občas si však také pobrečíte. Hlavně při uvolňování opravdu houževnatých snopců vám nebude zrovna do zpěvu, nicméně i přesto se thajská masáž skládá primárně z jemných technik majících navodit fyzické i duševní uvolnění.

Thajské masáže jsou často využívané i lidmi, co mají duševní potíže. Není sice prokázané, že dokáží vyloženě léčit úzkosti či deprese, ale rozhodně odbourávají stres. A ten je hnací silou většiny duševních poruch.

Thajské masáže Praha mají také pozitivní vliv na imunitu. Pravidelné masírování rovněž zlepšuje trávení i vylučování škodlivých antioxidantů z těla.

Nejsou pro každého

Stejně jako ani nejlepší jídlo světa nemusí chutnat každému, tak ani thajské masáže nejsou určeny pro všechny. Třeba jedince s nepřirozeně velkým ostychem může odradit příliš velká intimita celého procesu, i když nejde v žádném případě o nic sexuálního.

Thajské masáže rovněž nejsou vhodné pro lidi s vysokým krevním tlakem nebo těhotné ženy. I dámy, které zrovna mají své dny, by si měly návštěvu thajského masážního salónu odepřít a přijít jindy.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑