Krása & Móda stažený soubor (3)

Autor: Hedvika Remová

0

Obouváme kozačky Tamaris

Zima se blíží. Jedni tvrdí, že v letošním teplém roce žádná nebude, další naopak odhadují nadprůměrné mrazy. Uvidíme. Jedno je ale jisté – sníh a zima se mohou objevit už v říjnu. A co obujete, až přijdou první ranní mrazíky? My máme jasno! Kozačky Tamaris.

Značka Tamaris pochází z Německa. Málokdo už ví, že patří do silného holdingu Wortmann Group Detmold, pod nějž spadá mj. třeba i s.Oliver. Celý holding je jednou z největších a nejúspěšnějších obuvnických společností na celém světě. Vzhledem k obrovskému poli působnosti najdete v obchodech pod značkou Tamaris opravdu širokou škálu různých typů bot. Vzhledem k blížící se zimě jsou pro nás teď nejaktuálnější kozačky Tamaris.

Jaké kozačky zvolit?

Hodně záleží na tom, jaké typy oblečení obvykle nosíte. Jestliže tvoří velkou část vašeho šatníku šaty a sukně, a to i v zimě, sáhněte po hladkých kozačkách na podpatku. Od zmiňované značky to bude třeba model Tamaris 1-1-25503-21 s úzkým podpatkem, na němž se ale vůbec nemusíte bát vyjít ani do sněhu. Chodí se na něm hezky, v rámci možností.

Pokud jste spíš typ nosící kalhoty, vyberte si sportovnější model. Boty Tamaris 1-1-26625-21 ukazují, že ani sportovně zaměřené dámy se nemusí vzdávat stylového provedení. Teplo je v takové obuvi zaručeno, uvnitř totiž najdete příjemný chlupatý kožíšek.

Případně se nabízí varianta kombinace obou výše zmíněných typů. Trochu elegantní, ale ne nic přehnaného s podpatkem. Přesně tak lze popsat třeba Tamaris 1-1-25345-21. Špatnou volbou nejsou ani boty na klínku, na těch se chodí pohodlně.

Využijte třeba výprodeje loňské kolekce

Přijdou vám boty Tamaris příliš drahé? Za kvalitu se platí a u obuvi se to doopravdy vyplatí. Prohlédněte si katalog Tamaris, případně využijte doprodeje loňských modelů, ty budou teď před sezónou ve výprodeji za výhodné ceny. Nebojte se do sebe trochu investovat. Kvalitní boty vám vydrží několik let.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru ↑