Podle čeho vybírat nové bydlení v Praze?

Hledáte nové bydlení v hlavním městě, ale jste překvapeni současnou širokou nabídkou novostaveb a nevíte, jaký projekt bude ideální? Nabídka developerských projektů v Praze je nyní největší v historii, což je samozřejmě výhoda, ale také nevýhoda. Ne všechny projekty vám mohou vyhovovat. Jak si výběr nového bydlení usnadnit a zajistit, aby vám dokonale vyhovovalo? Známe způsob.

Vybírejte podle zkušeností developerů

Nové projekty bytových domů a rodinných domů na pražském území v současné době realizuje hned několik developerských skupin. Rozdíly mezi zkušenostmi jednotlivých developerů jsou obrovské, stejně tak, jako rozdíly v kvalitě projektů. Jestliže hledáte moderní bydlení v Praze, kterému nebude chybět elegance, moderní vzhled a dokonalé rozvržení dispozic jednotlivých staveb, rozhodně vybírejte projekty od zkušených developerů. A nezáleží na tom, zda budete hledat byty v Praze nebo rodinné domy v Praze. Pochopitelně je větší nabídka bytů.

011

Jedním z nejzkušenějších developerů je Sekyra Group

Jedním z nejzkušenějších developerů na území Prahy je společnost Sekyra Group. Tento developer se specializuje výhradně na výstavbu nových developerských projektů v Praze a jejích přilehlých lokalitách. Za dlouhou dobu svého působení na trhu má Sekyra Group na svém kontě desítky projektů rodinných i bytových domů. Zajišťuje nejen výstavbu, ale přímo i prodej bytů v Praze. Projekty společnosti pravidelně získávají mnohá architektonická ocenění.

022

Mezi uznávané projekty patří i Rezidence Rozhledna

Jeden z nejuznávanějších projektů společnosti Sekyra Group najdeme na Praze 4. Jedná se o projekt bytového domu přímo u Budějovického náměstí s názvem Rezidence Rozhledna. V rámci tohoto projektu byl vybudován jeden bytový dům o výšce 48 metrů. Moderní vzhled stavby, výška i pojetí dělají z Rezidence Rozhledna dominantu této čtvrti, která ovšem skvěle zapadá do současné zástavby. Další nové byty v Praze 4 v současnosti Sekyra Group připravuje například v projektu Tandem Modřany.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑