Rodina zenavakci.cz_ergo_cz_uvodni

Autor: KJ

0

Pojištění odpovědnosti chrání vás i vaši rodinu v různých životních situacích

Znáte to určitě i vy sami, máte-li doma děti. Ty jsou jako všetečky, neposedí chvíli na místě a musejí být neustále v pohybu. Uhlídat je kolikrát velmi složité. A co teprve, když jsou venku. Jenže děti pohyb k životu potřebují a hry s míčem milují. Jenže, co udělat, když se jim podaří balonem rozbít okno u sousedů?

Pojištění, která vás chrání

V životě se občas přihodí situace, které nejsou dvakrát příjemné. Patří k nim i vytopení sousedů kvůli porouchané pračce, už zmíněné rozbité okno nebo v obchodě na podlahu shozené zboží, které se následně rozbilo. Vaší vinou došlo ke zničení věcí, takže na vás bude, abyste uhradili škodu. Jestliže jste ale důslední, pak určitě máte sjednané pojištění odpovědnosti, které to vše vyřeší za vás. Rozhodně se oplatí do toho investovat své peníze a mít jistotu, že když někomu způsobíte škodu, pojišťovna ji za vás uhradí.

Celosvětová působnost

Člověk se nepohybuje jen ve své domácnosti a její bezprostřední blízkosti. Často se cestuje i za hranice, proto je dobré mít pojištění sjednané s celosvětovou platností. Pak vás nemůže nic zaskočit. Škodu totiž můžete způsobit třeba na chorvatském pobřeží. Výhodou je, že v rámci jedné pojistky je pojištěna celá rodina, a to jednotným limitem pojistného plnění na škody na zdraví, majetku i finanční škody. A co více, vždy se sjednává bez spoluúčasti.

zenavakci.cz_ergo_cz_01

Pojišťovna s celosvětovou působností

Na trhu pojistných společností pojišťovna ERGO funguje už čtvrt století. Dostatek jejích zkušeností jsou zárukou kvalitních pojistných produktů, které vás budou chránit v jakékoliv životní situaci, ať se týká ochrany života, majetku, pojištění automobilu nebo cesty do zahraničí. Pro sjednání pojištění nemusíte chodit nikam na pobočku, ale vše sjednáte on-line, pohodlně přímo ze svého domova.

Jak jste na tom s pojištěním odpovědnosti? Máte sjednáno, nebo o něm uvažujete?
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑