Krása & Móda relaxation-3065577_640

Autor: redakce

0

Překvapte partnera a vezměte jej na partnerskou masáž

Nekoukejte se na erotické masáže v profisalonech pouze jako na záležitost pro muže. Užít si je můžeme i jako ženy, nebo si zajít na partnerskou masáž.

Ani jako holky nemusíme jen ke klasickému masérovi

Chodíte k masérovi s bolestí zad, svalů, či na lymfatické masáže. To není jediná možnost, kterou máme. Přijďte odbourat stres i se naladit na večer s partnerem na erotickou masáž. V partnerských vztazích nejsme vždy, pokud jde o sex, zcela spokojené. I když máme aktivního partnera a sex je pravidelný, nemusí nám stačit. Muži jsou méně „závislí“ na dotecích než my ženy. Nutnost předehry jim sice vtloukají do hlavy sexuologové, knížky o erotice i všemožné časopisy, přesto si předehru muži často nakonec přetransformují v něco jiného, než o co doopravdy stojíme. Užít si příjemné doteky, a připravit se tak na partnera můžeme i my ženy. Zajděte si za profesionálkami na erotickou masáž. Erotická masáž – https://angelsmasaze.cz není jenom pro muže a řada masérek se specializuje rovněž na ženy.

Jestli s tím nemáte problém, vezměte k masérce i partnera

Ne každá z nás na to máme povahu, ale mnohé jsme k erotice otevřenější a nebojíme se ani společných zážitků ve třech. Erotické masáže s profimasérkou jsou ještě hodně daleko od sexuálních zážitků při skutečné „trojce“. Partnerská erotická masáž přitom dokáže přinést nové zážitky a zpestření do vztahu, stimulovat oba partnery, ale též ukázat našemu partnerovi, co máme rády.

Erotické masáže v Praze

Kvalitní erotické masáže Praha – https://angelsmasaze.cz/ – to jsou Angels masáže na Praze 7. Salon má v portfoliu zkušené masérky, z nichž se některé specializují rovněž na ženy, nebo nabízí partnerské masáže. Specialitami salonu jsou masáže Body-to-Body, tedy tělo na tělo, relaxační erotické masáže i párové erotické masáže. Překonejme stud i strach z nového a dejme své erotice novou perspektivu.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑