Zdraví HQf8-VLUA2W-gb4FW3FunyHAtjsErd2n6vcE6P-Xm71pN4krOixlAHppvHOG9cj_o4HUi60

Autor: Hedvika Remová

0

Přírodní doplňky stravy – proč ano a co můžete získat?

Každá nemoc je velká nepříjemnost. Nezáleží na tom, jestli vás trápí rýma, máte bolesti břicha, nebo vás trápí ztuhlé klouby – pokud se nemoc objeví, vždy se jedná o komplikaci, která vás i na několik dní může vyřadit z běžného tempa. Každého asi jako první napadne, že si spolkne nějakou tu „zázračnou“ pilulku a bude zase vše v pořádku. To je ale velká chyba. Nejenže tyto pilulky často nemají valný účinek, ale mohou vašemu tělu, při dlouhodobém nadměrném užívání, i uškodit. Co to zkusit trochu jinak a spolehnout se na přírodní sílu?

Proč je dobré o přírodní sílu stát?

Lidské tělo není rozhodně stavěno na přijímání chemických látek. Pravdou je, že pokud je příjem léků nadměrný, může mít na funkci lidského organismu i neblahé účinky. Jestliže i vy děláte tu hloupost, že si každé ráno preventivně „zobnete“ růžovou pilulku Ibalginu a doufáte, že vás nebudete bolet hlava apod., tak věřte, že si tím můžete škodit. Tělo si totiž na příjem látek zvykne, takže prášek už nebude zabírat tak, jak má. Navíc chemické látky nejsou pro tělo přirozené, takže je organismus hůře zpracovává. Opačně je to s přírodními látkami, protože ty jsou pro tělo přirozené a lehce vstřebatelné. Mohou tak aktivněji působit a pomoci při řešení celé řady nemocí a zdravotních problémů.

Jaké zvolit a na co si dát pozor?

I pokud vybíráte přírodní doplňky stravy, je třeba si dát pozor na jejich složení. Vždy ho pozorně čtěte, a pokud najdete nějaké chemikálie, jistě to není známka dobré kvality. Přírodní doplňky stravy existují v podobě tablet a výborně mohou pomoci i sirupy. Mezi stálice s ověřeným účinkem patří například lék na nachlazení Tannenblut®, který obsahuje směs 8 bylin z Černého lesa a další cenné látky a je skvělý pro prvenci a léčbu nachlazení a nemocí dýchacích cest (další tipy na léčbu rýmy najdete zde). Dobrou zprávou je, že tento lék na nachlazení, je nově k dostání i v podobě bylinných bonbónů.

zenavakci_cz_oskarsalus_02

Kde přírodní produkty koupit? Kvalitní výživové doplňky pro zdraví nabízí například česká společnost OSKAR salus.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru ↑