Život a vztahy hands-3348987_960_720

Autor: redakce

0

Problémy v posteli? 12 tipů pro rychlou pomoc

Vztah dvou partnerů závisí především na vzájemné komunikaci a společných zájmech. Nedílnou součástí fungujícího vztahu je dobrý sex. Pokud se jedna strana cítí neuspokojená, většinou se vztah začíná rozpadat. Zlepšení sexuálního života ovšem není nic těžkého. Jestliže se řadíte k lidem, kteří chtějí rychle a snadno vyřešit sexuální problémy, pak se inspirujte některým z následujících 11 tipů.

 1. Zlepšete komunikaci

Pokud hledáte nápravu problémů ve smyslu zlepšení sexuálního života, podpořte partnerskou komunikaci. Nebudete-li si vzájemně svěřovat své touhy nebo tajná přání, nemůžete očekávat jejich splnění od partnera, a tím pádem ani zlepšení vzájemného soužití. Nebojte se své polovičce oznámit, že na ni právě máte chuť. Nic partnera nedokáže víc vzrušit než nečekaná rajcovní věta. Tímto dáte jasně najevo, že po něm neustále toužíte, a navíc podpoříte jeho sexuální fantazie.

S lepší komunikací se pojí také vyšší sebevědomí obou partnerů. S nízkým sebevědomím se potýkají hlavně ženy, ovšem ani u mužů není tento problém ničím neobvyklým. V dlouhotrvajícím manželství si většinou jeden partner začíná myslet, že pro svou polovičku už není dostatečně dobrý. Dopřejte partnerovi malý kompliment. Nemusíte vymýšlet romantické básně, ale bohatě postačí pochválení vlasů, postavy nebo nového parfému či vyrýsovaných svalů. Uvidíte, že i jemné komplimenty dokáží milostný život oživit.

 1. Nepodceňujte přípravu

Dnešní doba plná stresu a pracovních povinností přípravě na sex zrovna nepomáhá. Pokud jste se právě vrátili z práce, kde vás naštval šéf, určitě nebudete mít náladu na divoký a nespoutaný sex. Jakmile je vaše mysl plná pochybností, partnera rozhodně nevzrušíte – a pravděpodobně ani neuspokojíte.

Dejte si v poklidu sprchu, navoňte se a dopřejte si potřebnou chvíli relaxace. Jakmile vytěsníte veškeré starosti z hlavy, posílí se vášeň a chuť na sex. Nezapomeňte ani na důkladnou hygienu. Muž či žena, která je cítit potem, svého partnera moc nepotěší.

 1. Dopřejte si trochu romantiky

Sexu rozhodně prospěje i trocha romantiky. Samozřejmě byste to s růžemi nebo drahými parfémy či novými košilemi neměli přehánět, ale na občasné zpestření sexuálního života jsou romantické chvíle jako stvořené. Nejenom ženy potřebují vyslyšet výrazy lásky. I muži se rádi nechávají hýčkat a užívají si chvíle, kdy jim partnerka dává najevo svou lásku. Jednoduše ukažte partnerovi, jak vám na něm záleží a co všechno pro vás znamená.

Jakmile se partner uvolní a cítí se vedle vás v bezpečí, bude mít o dost větší chuť se milovat. Většina mužů sice neumí romantiku docenit, ale pro ženy jsou intimní chvíle velice důležité. Pokud se totiž cítí milována a je jí dopřáno dostatku péče, odmění se svému partnerovi skvělým sexem, na jehož průběh jen tak nezapomene.

 1. Zapracujte na předehře

Po 20 letech manželství se prakticky do všech vztahů dostaví stereotyp. Sex už není pouze o uspokojení lidských potřeb a pudů, popřípadě o projevech lásky, ale oba partneři jej vnímají jako nutnou rutinu. To se samozřejmě negativně projeví na kvalitě pohlavního styku. Jestliže dokážete zapracovat na předehře, zlepší se i samotný sex.

Věnujte mazlení s partnerem několik desítek minut. Užívejte si každý dotek, projevte si lásku a hlavně nikam nespěchejte. Na drahou polovičku se určitě nevyplatí naléhat, protože nucený sex většinou nestojí za nic – a ani jeden z dvojice si jej neužije. Dejte si načas a počkejte, až se oba dostatečně uvolníte. Naladíte-li se na tu správnou vlnu, zažijete vášnivý a nezapomenutelný sex, který oživí skomírající vztah.

 1. Udělejte se pro partnera atraktivnější

Určitým zpestřením sexuálního života je pořízení sexy oblečení. Mužům se líbí podvazky, korzety, popřípadě vyzývavé spodní prádlo – a ženy se rády pokochají pohledem na sexy boxerky. Nebojte se experimentovat a překvapit drahou polovičku vyzývavým spodním prádlem.

Atraktivita ženy je často hodnocena podle velikosti a pevnosti poprsí. Muži při sexu milují hrátky s ženským poprsím. Prsa je prostě přitahují – a na mužské libido působí jako velký stimulant. Bohužel některé ženy nebyly od přírody obdařeny plným dekoltem. V takovém případě se vyplatí vyzkoušet prášky na zvětšení prsou. Pevnější a větší prsa jsou pro partnera větším lákadlem, takže tímto dojde k probuzení jeho sexuálních fantazií. Pro muže je najednou žena atraktivnější, a tím pádem i sex bude o dost vášnivější.

 1. Kvalitě sexu pomůže plánování

Začíná-li váš sexuální život propadat stereotypu, nebojte se o sexu mluvit a plánovat si jej. Nic nedokáže partnera vzrušit tak, jako SMS zpráva o tom, že si to dnes večer rozdáte. Pokud to partnerovi napíšete, máte jistotu, že bude celý den myslet jenom na vás a že se bude domů hodně těšit. Přidejte k tomu decentní humor a snažte se partnera trochu rozveselit a uvolnit.

Připravte partnera na pořádnou jízdu, ale nezapomeňte mu dát čas, aby se stihl připravit i on. Některé ženy (i muži) preferují před sexem sprchu, popřípadě navonění oblíbeným parfémem. Oba partneři při naplánovaném sexu dobře vědí, co je čeká, a mohou se na intimní okamžiky připravit. Večer dají naplno průchod svým erotickým myšlenkám a přáním, což se pozitivně projeví na sexuálním zážitku.

 1. Zapomeňte na všechny starosti

Stres a strach jsou jedněmi z největších zabijáků sexu, a to u mužů i žen. Jakmile máte plnou hlavu pracovních povinnosti, domácích prací nebo starostí o děti, pravděpodobně zažijete hodně špatný (nebo žádný) sex. Zapomeňte na všechny povinnosti. Zhasněte světlo, přitulte se k partnerovi a užívejte si společné chvíle strávené v posteli.

Pokud dokážete vypnout všechny ostatní smysly, bude se váš mozek soustředit pouze na tvorbu hormonů podporujících sexuální aktivitu – a z vás se najednou stane zvíře. Pro lepší atmosféru se nebojte pustit příjemnou hudbu nebo zapálit svíčky. Před samotným sexem ještě prověřte všechny potřebné věci, abyste na ně během hrátek nemuseli myslet.

 1. Častější sex zvyšuje sexuální výkonnost

Lidské tělo velice dobře funguje podle pravidelného denního rytmu. Sex je podobný jako cvičení ve fitcentru. Pokud jste zvyklí pravidelně chodit cvičit, váš organismus se na fyzickou aktivitu dokáže lépe připravit a vy podáte lepší výkon. Obdobně to funguje i v milování. Pokud si ze sexu uděláte pravidelný zvyk, budete se schopni více vzrušit a s partnerem si budete blíže.

 1. Zlepšete partnerovu erekci

Je jasné, že bez erekce to prostě nepůjde. Pokud se již dopředu bojíte, že nebudete mít dostatečně pevnou a stabilní erekci, je vysoce pravděpodobné, že jí ani nedosáhnete. Pro podporu sexuální výkonnosti jsou určeny prášky na podporu erekce. Tyto doplňky stravy nejenom zlepší a podpoří ztopoření, ale také podpoří libido a pomohou prodloužit dobu soulože.

Erekce je vylepšena podporou cirkulace krve v penisu. Některé doplňky stravy jsou určeny pro okamžitou podporu sexuální výkonnosti, kdy se jejich účinek dostaví do několika desítek minut. Jiné prášky na podporu erekce jsou určeny k dlouhodobému užívání, a tedy trvalejšímu zlepšení ztopoření.

 1. Přizpůsobte se svému partnerovi

Na partnera se v otázce sexu nevyplatí nijak tlačit. Pokud vaše drahá polovička přijde unavená z práce, nemá cenu se pokoušet o navození intimity. Nechte partnera odpočívat, vy mezitím splňte všechny jeho povinnosti – a ihned poté se vám partner mile rád odvděčí. Bude se totiž cítit milován a v posteli se vám odmění perfektním sexem.

Jestliže cítíte, že na sex opravdu není vhodná chvíle, nechte partnera být. Přizpůsobte se jeho pracovním povinnostem i koníčkům a užívejte si kvalitnějšího sexu. S tím pochopitelně souvisí i lidské potřeby. Pokud váš partner miluje nespoutaný tvrdý sex, snažte se mu přizpůsobit a vyslyšte jeho chutě i fantazie.

 1. Vyzkoušejte erotické pomůcky

K okořenění sexuálního života významně přispívají erotické pomůcky a doplňky. Ty jsou určeny jak pro muže, tak i pro ženy, takže si oba partneři přijdou na své. Na používání erotických hraček není v partnerském vztahu vůbec nic špatného. Naopak se jejich použitím můžete ještě více sblížit.

Pro uspokojení ženy lze použít obyčejné dilda nebo vibrátory. Zajímavou hračkou jsou vibrační vajíčka, která je možné ovládat dálkovým ovladačem. Tím pádem si s nimi užijete spoustu vzrušení v ložnici i na veřejnosti. Partner si se ženou může pohrávat a postupně vystupňovat její libido na maximální úroveň. Naopak mužům jsou určeny realistické masturbátory s odlitky vagín. Pokud není žena spokojena s velikostí partnerova penisu, není od věci použití návleku na penis. Ten dokáže úd prodloužit o několik centimetrů – a zvrásněný povrch se postará o větší dráždění vagíny.

 1. Změna pozice i místa milování

K lepšímu sexu dospějete i střídáním míst, popřípadě poloh. Jakmile se budete milovat pouze v ložnici, po velmi krátké době propadnete stereotypu. Zapojte trochu fantazie a sexuální vášně. S partnerem můžete souložit v každé místnosti, a pokud po něm vyjedete například v kuchyni, zažijete nezapomenutelné vášnivé milování.

Nikdo vám samozřejmě nezakazuje vyzkoušet milování venku. Pokud po sobě zatoužíte například na procházce, nenechávejte si sex na doma a raději se vydejte na opuštěné místo, kde si to můžete bez problémů rozdat. Vyzkoušejte i různé polohy, a jestliže si nevíte rady, inspirujte se literaturou.

Problémy v sexu má většina párů žijících spolu delší dobu. Oživení sexuálního života přitom není nic těžkého. Vyzkoušejte některých z těchto tipů a váš sex bude intenzivnější a vášnivější.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑