Život a vztahy

Autor: redakce

0

Proč darovat investiční zlato?

Vánoce jsou za dveřmi a spousta lidí začíná přemýšlet, čím obdarují své blízké, rodinu, kamarády, obchodní partnery. A možná vás ještě před Vánocemi čekají nějaké ty narozeniny, svátek či výročí. Příležitostí, při kterých si dáváme dárky, je opravdu nespočet, a není divu, že spoustě lidí už dochází fantazie. Jste na tom podobně? Darujte investiční zlato!

Investiční zlaté slitky a mince jsou skvělé dárky pro muže i ženy. Pojďme se podívat na pár důvodů, které toto tvrzení objasňují.

Výtečně si drží svou hodnotu

Když darujete peníze a obdarovaný je hned neutratí, za nějaký čas si za ně koupí méně zboží či služeb. Peníze totiž postupně ztrácí na hodnotě. Pokud je však uložíte například do zlaté mince s vyobrazením jména, máte vyhráno. Zlato funguje jako skvělý uchovatel hodnoty.

Hodí se ke každé příležitosti

Vánoce, narozeniny, svátek i výročí svatby. Zlaté mince nebo slitky se dají darovat opravdu ke každé příležitosti. Obvykle dokonce seženete minci přímo dělanou k té konkrétní události. A kdyby náhodou ne, vždy existuje možnost na minci vyrýt text či motiv dle vašich představ.

Sami si zvolíte hodnotu

Nejlevnější zlaté mince stojí kolem 1500 Kč, to stejné platí u slitků. Na druhou stranu je možné za ně utratit i desetitisíce či miliony. To asi není částka, již byste chtěli utratit na svátek, avšak například ke svatbě můžete chtít věnovat slitek větší hodnoty.

Nákup je úplně jednoduchý

Kde se taková investiční mince nebo slitek shání? Žádné starosti, koupíte je online. Na výběr jsou mince, na nichž je znamení zvěrokruhu, právě získaný vysokoškolský titul i mnoho zcela neutrálních motivů. Nákup je stejně snadný, jako když si objednáváte jakékoliv jiné zboží, třeba knížku.

Dárek ze zlata určitě nikdo nevyhodí ani nikam nezaloží. Potěší a ukáže, jak moc si obdarovaného vážíte. Jde sice o dar malých rozměrů, avšak velké hodnoty.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑