Bydlení a rekonstrukce apartment-lounge-3147892_640

Autor: redakce

0

Prodej a koupě nemovitosti jednoduše s portálem CINCINK

apartment-lounge-3147892_640

Že se při prodeji nebo koupi nemovitosti neobejdete bez realitní kanceláře? Možné ne, ale jen v případě, kdy neznáte nový revoluční realitní portál CINCINK. Jde o projekt ukazující, že všechno zvládnete sami a na určité věci si pohodlně objednáte odborníky. Většinou i levněji a možná lépe v porovnání s některými méně kvalitními makléři. A co všechno vlastně tento portál umí a proč dokáže zjednodušit koupi i prodej bytu či domu? Vše se dozvíte v tomto článku.

Najít dobrý portál je základ

Aby se vám povedlo dobře koupit nebo prodat nemovitosti, musíte vědět, kde máte hledat. Na internetu existuje spousta různých stránek, které se vzájemně předhání o to, kdo nabídne více inzerátů k prohlížení. Jenže právě počet nabídek by neměl být jediným kritériem, podle kterého si vyberete portál, na němž budete vyhledávat.

Jinak na to jde férový realitní portál CINCINK. Zájemci o koupi nemovitosti si mohou prohlédnout výčet inzerátů, stejně jako prodávající mohou podat inzerci zdarma. Praktickým bonusem je široká nabídka dalších poskytovaných služeb, které si můžete jednoduše za pár kliknutí objednat. Najdete zde řešení ošemetných situací, jako například odhad ceny nemovitosti či právní služby pro opravdu řádné a důkladné zkontrolování smluv.

Usnadněte si koupi nemovitosti

Praktické služby na portálu se vám mohou hodit v situaci, kdy řešíte koupi nemovitosti. Vzhledem k tomu, že jde o důležitý krok, je potřeba zvážit všechny body celého procesu. Ale jak to udělat? Pokud se na trhu s nemovitostmi neorientujete, bude se vám hodit rada a pomoc odborníků. Ovšem nenechte se mýlit. Nemusíte hned kontaktovat realitní kancelář, ale stačí si vybrat dobrý portál. Rozhodněte se, jaká služba se vám bude hodit, protože na realitním portálu CINCINK jich najdete hned několik. K dispozici je zde praktická hypoteční kalkulačka, s jejíž pomocí odhadnete výši měsíčních splátek a ujistíte se, že je reálné financování nemovitosti ve vámi vybrané cenové hladině. Pro přehled o nových inzerátech si nezapomeňte nastavit hlídání. Ty nejlepší nabídky totiž mizí rychlostí blesku a první zájemci volají již několik minut po zveřejnění inzerátu. Koupě bytu se správným partnerem v podobě portálu CINCINK může být jednoduchá a bezpečná.

S portálem CINCINK hravě zvládnete i prodej bytu či domu

Dokonce i v situaci, kdy řešíte prodej bytu, najdete si na portálu zajímavé služby, které vám pomůžou. V začátcích se bude hodit odhad ceny nemovitosti. A až si budete jistí, že chcete byt či dům skutečně prodat, přichází na řadu tvorba inzerátu. Na první pohled zaujmou fotky, a proto se vyplatí nepodcenit jejich kvalitu a pozvat si na nafocení profesionála. Příjemným doplňkem může být také 3D plánek nemovitosti či virtuální vizualizace.

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru ↑