Průměrná hypoteční sazba klesá, ideální čas na koupi bytu v Praze

Podle statistik hypoteční sazby dál klesají, je proto vhodné se poohlédnout po vhodném bytě v metropoli. Bydlení je totiž po několika letech dostupné i v hlavním městě, navíc v rámci rezidenčního projektu Byty u parku se nabízí k prodeji dokonce 272 bytů a 2 ateliéry v krásné lokalitě v blízkosti parku Židovské pece na Žižkově. Kromě nádherné a na zeleň bohaté lokality je však projekt zajímavý i vzhledem k dostupnosti a místní infrastruktuře. Navíc se jedná o zajímavý architektonický počin nabízející svým novým obyvatelům maximum soukromí a komfortu.

Z katalogu si vybere každý

Minimalistický byt pro jednotlivce nebo velký a prostorný byt pro rodinu? V rámci rezidenčního projektu Byty u parku se nabízí k prodeji celkových 272 bytů s dispozicemi od 1+kk po 5+kk a vybere si úplně každý. Byty jsou situovány do celkem 11 objektů, které svou výškou nepřesahují 6 pater, čímž budovy perfektně zapadají do prostředí, které je svázané s parkem Židovské pece. Tam také mohou obyvatelé trávit aktivně volný čas nebo relaxovat od ruchu velkoměsta.

zenavakci.cz_byty_u_parku_01

Funkční bydlení 21. století

Za projektem stojí Metrostav Development, který si vybral architektonické studio Architecture Interior Project pro návrh rezidenčního bydlení splňující vysoké nároky a potřeby člověka 21. století. I proto jsou nové byty na Praze 3 velmi účelně koncipovány a využívají maximum denního světla. Noví obyvatelé se však mohou těšit také na balkony, terasy nebo předzahrádky, kde mohou trávit volný čas, ale se zárukou soukromí, které umožňuje asymetrie jednotlivých budov. Díky tomu mají některé byty přístup na terasu dokonce ze dvou stran. Parkování je možné v podzemních podlažích, kde se nacházejí také sklepní kóje.

zenavakci.cz_byty_u_parku_02

Výborná lokalita s potenciálem

Proč dojíždět daleko za Prahu, když můžete bydlet v zeleni i v centru metropole v bytě, který nabízí vše, co si můžete přát. Bytové domy jsou jen kousek od zastávky městské hromadné dopravy, odkud se dostanete za pár minut na metro a do centra města. V okolí jsou školy, školky, zdravotnická zařízení, ale také obchody, kde si můžete pohodlně nakoupit při cestě domů. Navíc je Žižkov centrem kultury a zábavy, kde to žije na divadelních scénách, v hudebních klubech i na zahrádkách místních restaurací.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑