Život a vztahy

Autor: redakce

0

Repasované PC jsou jasnou cestou k úspoře

Dnes je prakticky normální, že má každý člen domácnosti vlastní počítač či notebook. Ono je to dokonce potřeba. Rodiče ho potřebují na práci a děti zase na školu, ve školách se tak nějak automaticky s přístupem k počítači počítá. Jenže takový počítač pro každé dítě není úplně nejlevnější záležitostí.

Děti samozřejmě upřednostňují notebooky, protože ty si s sebou mohou vzít právě i do školy nebo kamkoliv jinam. Výjimkou jsou tedy vášniví hráči počítačových her, protože počítačové hry se přece jenom lépe hrají na výkonném stolním počítači. Ani ten však není nejlevnější záležitosti.

Už jste slyšeli o repasovaných počítačích?

Vynikajícím řešením v tomto případě mohou být repasované počítače a notebooky. O co jde? O již používanou techniku, která byla uvedena do nejlepšího možného stavu a je nabízená k dalšímu prodeji.

Repasované notebooky HP a dalších značek rozhodně nesrovnávejte s klasickým bazarovým zbožím, s tím mají totiž pramálo společného. Zatímco při nákupu na bazaru od neznámé osoby si nikdy nemůžete být jistí tím, co vlastně kupujete, při nákupu repasované techniky nakupujete od ověřené firmy. Notebook vám prodá i se zárukou (ne dvouletou, kratší, ale existuje), navíc ho profesionálně zkontrolovala.

Repasované notebooky obvykle pochází například z ukončených leasingových smluv nebo z firem, které jsou zvyklé své počítačové vybavení pravidelně obměňovat, i když je stále ve velmi dobrém stavu.

Repasované počítače se dají použít i na hraní

Na kancelářskou práci a surfování po internetu jsou HP repasované notebooky více než dostatečné. Mnozí prodejci repasované techniky však mají také kategorii herních zařízení. Na repasovaných strojích si tedy rovněž s přehledem zahrajete mnohé herní tituly. Za mnohem nižší cenu, než kdybyste kupovali notebook nový. Na konkrétní ceny se podívejte třeba přímo k prodejci Malicomputer.cz.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑