Život a vztahy Sklenena_vajicka_Pure02

Autor: Hedvika Remová

0

Sex je kořením života

Sex patří mezi nejpříjemnější lidské činnosti. Spolu se spánkem a dobrým jídlem. Pokud je náležitě okořeníte, budete mít na stole pokrm, po němž se budete olizovat až za ušima. A nejenom za nimi!

Možnosti v sexu jsou v současné době opravdu nepřeberné. Do obrazu vás může náležitě dostat každý dobře zásobený sexshop. Pokud budete mít chvilku, otevřete si třeba stránky ruzovyslon.cz a rázem se ocitnete v jiném světě. Ve světě, jenž téměř nezná mezí.

Jak na to?

Obzvláště inspirativní je sekce magazín se spoustou článků, rad a doporučení. Fantazii se sice meze nekladou, ale znáte to, někdy naše fantazie připomíná vykradený krám. A na ruzovyslon.cz vám ji vrátí do kolejí, v nichž už jednou byla.

Popusťte uzdu své fantazii

Vrátit sexu jiskru, jíž míval před lety, nemusí být nic těžkého. Začněte nenásilně a pořiďte si například nějaké svůdné erotické prádlo. Na muže zabírá téměř vše s tím, že prim hrají podvazkové pásy a topy, korzety a krajkové podprsenky. Maximálně totiž probouzejí jejich fantazii. Živě si představují, co je pod nimi.

Bezpečná vakuová pumpa

“Viagra znamená konec vakuových pump,“ hlásaly novinové titulky krátce poté, co tato pilulka spatřila světlo světa, a to ještě před tím, než někteří její uživatelé skončili na pitevních stolech. Pilulky na podporu erekce nejsou pro každého, obzvláště na pozoru by měli být kardiaci. Nejenom proto se erotická hračka s názvem vakuová pumpa vrací na výsluní. V první řadě je bezpečná! Sex je sice příjemnou záležitostí, ale položit za něj život asi chtít nebudete.

Vibrátor či dildo?

Toť otázka. Oba totiž slouží k jiným stimulacím. Zatímco dildo je dokonalou ovšem nevibrující náhražkou penisu, vibrátor můžete použít i ke dráždění klitorisu. Nejlepší bude, když si pořídíte oba. Budete je moci střídat.

Zážitky na každém kroku

Svět erotiky a sexu je vzrušující už ze své podstaty. Víte ale, že slastné chvilky nemusíte omezovat jen na pár okamžiků před usnutím? Takové venušiny kuličky můžete používat téměř nonstop a doslova každý krok učinit slastným. Věřte, že každému, koho potkáte, zasadíte brouka do hlavy, co je za tím vaším neustálým blaženým výrazem ve tváři. Spokojený sexuální život je také nejlepším anti agingovým prostředkem. Se sexem se zkrátka pomaleji stárne.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑