Krása & Móda 1425_SS14supportbra_front_white

Autor: Hedvika Remová

0

Spodní prádlo si zaslouží svoji péči. Víte, jak se o něj starat?

Každá žena chce mít sexy a kvalitní spodní prádlo, které jí bude sloužit co nejdéle. A to se týče nejen toho prádla, které nosí svátečně, ale i toho, jež obléká denně a spoléhá se na něj.

Zvláště u toho, které máme na sobě denně, však nastává potíž, jak se o něj starat, aby bylo hezké po co nejdelší dobu a nestyděly bychom si jej vzít i pod upnuté tričko či šaty. Tady je každá rada drahá. Avšak zkušenost je nejlepší a tady je pár rad.

Spoďáry neznamenají pračku na jakoukoli teplotu

Spousta žen zničí své prádlo tak, že jej vhodí do pračky s klasickým bílým prádlem. Tady nastává zásadní chyba. I když se to nezdá, ždímání a praní na 40 stupňů krajku, natož tak košíčky podprsenek nezvratně ničí. Pomalu, ale postupně a nepatrně dochází k tomu, že se krajka třepí, nedrží hezky na těle a podíváme-li se na podprsenku, tady je dílo ještě hůře znatelné. Košíčky se propadají, deformují, krabatí a podprsenka je takřka nepoužitelná. Proto bychom měly chtě nechtě spodní prádlo promáchnout každý večer ve vlažné vodě obohacené práškem.

Vyhněte se však aviváži. Ano, každá z nás chce vonět nejen v oblečení, ale i po svléknutí, avšak spodnímu prádlu aviváž vůbec nesvědčí. Vlákna, z nichž jsou tvarované košíčky vyrobeny, nejsou z převážné většiny tvořeny na péči aviváže. Proto své prádlo přemáchněte v mydlinkách nebo prášku a dejte je v klidové poloze usušit.

Dejte svému tělu ten správný šmrnc

Dámské spodní prádlo umí divy. Není to fáma, je to pravda. Stačí, podíváme-li se na ženu po porodu. Díky kvalitní podprsence mohou být i její, mlékem a krásou překypující prsa neodolatelná.1728_PaddedBra_beige_front

To, co řeší maminky po porodu, tedy dmoucí se ňadra, řeší spousta dalších ženy i mimo toto období. Právě pro ně jsou určeny podprsenky s pevnými ramínky, které podpoří tíhu prsou a hezky je vyzvednou. Nejde jen o krásu, tady je uleveno i zádům, jež ženy často trápí. Pořídíte-li si pevnou, kvalitní a přitom sexy podprsenku, budete bohyní, po které se muži ohlédnou.

Menší prsa neznamenají menší sebevědomí

Menší či větší podprsenka znamená stejnou péči. Žena s košíčky „A“ musí o svoje spodní prádlo dbát stejně tak, jako ta, která se pyšní „Déčky“. Volte přímo vám na míru, podprsenku si sebevědomě zkuste, klidně se v ní obraťte, nezapomeňte zvednout ruce rychle vzhůru – prsa vám nesmí vyklouznout ven byť jen o kousek. Jen tak je vaše podprsenka správně velká. Košíčky hýčkejte, perte je jemně, v mýdle nebo prášku, avšak aviváží se vyhýbejte.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑