Život a vztahy Erodream4

Autor: admin

0

Tipy na erotické pomůcky do ložnice

Ložnice je místností, která je primárně určena ke spánku, ovšem nikoli nezbytně. Dají se zde totiž provozovat i další aktivity – např. číst knihy, snídat v posteli anebo se oddávat sexuálním radovánkám. Jak si je okořenit?

Vibrátory. Možná si říkáte, že vibrátor nepředstavuje nic nového ani výjimečného. A máte pravdu v tom, že jejich historie je velmi dlouhá. Aktuálně si nicméně můžete tuto pomůcku pořídit v nesčetném množství variant, takže ať už jste sama, anebo hledáte oživení sexuálního života s přítelem, vyberte si z aktuální nabídky vibrátorů.

Nafukovací panáci. To, že někteří pánové používají umělé partnerky, tedy nafukovací panny (viz zde), je poměrně známá věc. Věděla jste ale, že existují i nafukovací panáci? Pokud chcete domů partnera, který neodmlouvá a je Vám vždy po vůli, jiná možnost zřejmě neexistuje.

Afrodiziaka. Jde-li Vám o zvýšení touhy a intenzivnější prožitek při sexuálním aktu, dlouhodobě jsou velice účinná afrodiziaka. Ty si lze dnes pořídit ve formě kapek, krémů, sprejů či tabletek. Jejich účinkem je ve většině případů vyšší prokrvení pohlavním orgánů.

Kondomy. Ochrana před pohlavními chorobami i nechtěným těhotenstvím, to jsou dvě základní funkce kondomů. Jenže jejich výrobci se v současné době soustřeďují i na další vlastnosti, takže si lze pořídit kondomy různých tvarů i s rozličnými aromaty. Samy tak vlastně mohou působit jako dráždivá erotická pomůcka.

Tradiční erotické pomůcky v moderním hávu

V ložnici lze experimentovat mnoha různými způsoby. Můžete zkoušet nejrůznější polohy, lze si zahrát určité role anebo vyzkoušet nové erotické pomůcky. A právě na ty se zaměříme v tomto článku.

Rozhodla jste se, že svůj sexuálním život rovněž okořeníte erotickými pomůckami? V tom případě Vás rádi přivítáme v sexshopu Erodream.cz, kde je naleznete levně a v mnoha variantách.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru ↑