Zdraví fun-20008_960_720

Autor: Hedvika Remová

0

Trápí vás podbradek? Nejste na to sami

S povislou kůží pod bradou se potýká čím dál více mužů i žen. Může za to genetika, nadváha i zlozvyky! S podbradkem se bojuje jen obtížně a prakticky jediným spolehlivým řešením je návštěva estetické kliniky. Existuje ale pár triků, jak vytvoření podbradku zabránit nebo alespoň oddálit.

Pozor na tyto zlozvyky!

Metod, jak bojovat s podbradkem, je opravdu pramálo. Za vznik dvojité brady si ale často můžeme sami. Ruku na srdce. Nechodíme stále se svěšenou hlavou? Nemáme postel přeplněnou naducanými polštáři? Nepatří mezi naše oblíbené činnosti ležení na gauči a sledování filmů s počítačem položeným na břiše? Právě těmito zlozvyky si zaděláváme na pořádný malér v podobě dvojité brady!

Kůži na krku procvičujte

Jestliže chceme zabránit vzniku podbradku, musíme s obličejovými svaly pravidelně cvičit. Mezi efektivní cviky patří například opakování písmena O, vyplazování jazyka nebo zaklánění hlavy a vysunování brady. Aby bylo cvičení účinné, musíme jej opakovat několikrát denně. O kůži pod bradou bychom měli také pravidelně a jemně pečovat pěstícími krémy. Přípravky ale musíme aplikovat šetrně, ideálně jemným vklepáváním.

Podbranek odstraní odborníci!

Co když už ale dvojitou bradu máme? Hubnutí, cvičení ani zbavení se zlozvyků nám už nepomůže. Naštěstí ale existuje několik účinných metod, které s podbradkem zatočí. Na Klinice estetické medicíny Mediestetik odborníci nabízí například ošetření injekční lipolýzou, frakčním laserem nebo ultrazvukem. Mezi nejmodernější a zároveň nejúspěšnější metody patří ošetření preparátem Belkyra.

Podbradek odstraní preparát Belkyra

Účinnou složkou Belkyry je kyselina deoxycholová, kterou nám dermatologové pomocí injekcí aplikují přímo do podbradku. Belkyra poté nastartuje proces odbourávání tukových buněk! Metodu je potřeba podstoupit přibližně třikrát s měsíčním odstupem. Tím se můžeme konečně s dvojitou bradou rozloučit!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru ↑