Trápíte se při vaření se starými hrnci? Pořiďte si nové!

Chtěla byste začít vařit a připravovat stále složitější pokrmy a delikatesy, ale zjišťujete, že vaše stávající nádobí už nemá potřebnou kvalitu? Začíná být pro vás vaření místo vášně a zábavy spíše utrpením, protože se vám pokrmy neustále připalují, hrnce jsou otlučené, nejdou umýt a také jejich úchytky jsou neustále rozpálené? V takovém případě je nejvyšší čas na výměnu nádobí. Čím dříve, tím lépe.

Rozdíl poznáte okamžitě

Jestliže si pořídíte skutečně kvalitní nádobí, tedy hrnce, kastroly a pánve, poznáte rozdíl ve vaření okamžitě. Pokrmy se vám přestanou připalovat, kdykoliv si jich jen na chvilku přestanete všímat, úchytky nebudou pálit, ani když bude uvnitř hrnce vroucí voda, pěna nepoleze z hrnce ven, ani když bude přiklopená poklička. Uvidíte, že vaření bude mnohem snazší a začne vás opět bavit. A můžete se pustit i do skutečných kulinářských specialit. Nezapomeňte si pořídit do výbavy několik velikostí a typů hrnců, abyste na každé vaření mohli využít to správné nádobí.

zenavakci.cz_tescoma_cz_01

Kvalita a tloušťka materiálu

Nejvíce by vás u nádobí měly zajímat především 2 základní parametry. Tím prvním je využitý materiál pro nádobí. Ten musí být nepřilnavý a snadno omyvatelný. Druhým parametrem je tloušťka materiálu. Ta znamená pro hrnce odolnost proti opotřebení a i proti poškození. Ani plný hrnce omáčky by neměl prasknout ani se prohnout, když spadne na zem. Mezi nejlépe hodnocené druhy na trhu při porovnání kvalit materiálu se řadí nádobí Tescoma.

zenavakci.cz_tescoma_cz_02

Nebojte se novinek

Výrobci kuchyňského nádobí a kuchyňských potřeb neustále inovují a vylepšují své produkty. Dodávají jim lepší vlastnosti, ale také elegantnější vzhled. Například eshop Tescoma je plný novinek, protože právě Tescoma věnuje vývoji nových produktů velké úsilí. Jak mohou vypadat i další druhy kuchyňského vybavení, které byly za propojení designu a funkčnosti oceněné, se můžete podívat ZDE.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑