Uklízení už nemusí být vopruz

­Ženské to „maj“ v životě těžší. Nejen, že rodí děti, půlku svého života stráví v kuchyni, ale obvykle jsou v domácnosti i tou, která se stará o pořádek. A že je uklízení pěkný „vopruz“ vám potvrdí 99,9% hospodyněk.

Naštěstí už dnes existuje způsob, jak si domácí práce ulehčit. Stačí si na něj najmout úklidovou firmu. Obrovský boom těchto služeb postupně přišel se službou úklidu kanceláří a firemních prostor. Úklid formou facility využívá stále více společností. Úklid kanceláří v Praze je dostupný velkým i malým podnikajícím subjektům. Stačí vznést požadavek a Úklidové služby David Plecitý vám udělají nabídku na míru.

Úklid doma i v práci

Úklidové služby David Plecitý zvládnou uklidit jakoukoli kancelář, od jednoho pokoje s malým psacím stolem, až po rozlehlé kancelářské prostory, kde pomáhá i moderní strojové vybavení, jako jsou automaty a jednokotoučové stroje, extraktory Kaarcher či Nilfisk.

Pracovníci, kteří úklidový servis provádějí, jsou flexibilní, pracují každý den v týdnu podle Vašich potřeb a za nic nepřiplácíte dokonce ani o víkendu. Pokud máte kancelář v Praze, nebude vám účtována doprava.

zenavakci.cz_uklidplecity_cz_01

Čím víc práce, tím míň peněz

Obsahem základních úklidových služeb je péče o podlahy, jejich strojové mytí a voskování. Samozřejmostí je úklid kanceláří, včetně sanitárního zařízení a problém není ani mytí oken nebo čištění koberců. Je jen otázkou dohody, jaké služby si objednáte.

Přímá úměra ale platí, co se poplatků za služby týče. Ceny ovlivňuje pravidelnost. Čím více, tím levněji. Obecně vzato je ceník zcela individuální a ovlivňuje ho mnoho faktorů. Vždy je nutné před naceněním prostor a samotným úklidem prohlédnout, aby vám mohla být nabídnuta co nejpřesnější kalkulace úklidových služeb. O nabídku si pište na e-mail: info@uklidplecity.cz nebo zavolejte na telefon 602 332 178. David Plecitý je natolik flexibilní firma, že mohou uklízet u vás doma i v práci.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑