Zdraví love-560783_960_720

Autor: Hedvika Remová

0

Vaginální mapování pomůže odstranit nepříjemné napětí a vnese do sexuálního života hloubku

O metodě vaginálního mapování jste již pravděpodobně slyšeli. Tato metoda je laiky velmi často a mylně zaměňována za sexuální masáž. Ve skutečnosti se jedná o citlivou, ale velmi účinnou techniku, která ženám pomáhá zbavit se nepříjemných pocitů v intimních partiích způsobených různými traumaty.

Technika vaginálního mapování kombinuje „hands on“, tedy dotekové techniky s konzultacemi a otázkami, které pomohou v řešení problému. Na prvních konzultacích dokonce vůbec nemusí dojít k dotykům, nebo se Sexological Bodyworker dotýká přes oblečení. Postup samotného vaginálního mapování, a tedy i doteků v intimních partiích je u každé ženy individuální a bodyworker se vždy řídí potřebami konkrétní klientky. Ženy dostávají také domácí úkoly, které jim pomohou lépe poznat vlastní tělo. Bodyworker zároveň pokládá klientkám různé otázky, které mu pomohou s řešením problému.

Sexological Bodyworker

Vaginální mapování doporučujeme absolvovat u tzv. Sexological Bodyworkera, což je certifikovaný učitel a průvodce lidskou intimitou a sexualitou. Tak máte jistotu, že metoda je prováděna zkušeným odborníkem, který prošel výcvikem sexuologické práce s tělem.

Sexological Bodywork je somatické erotické vzdělání podporující jednotlivce, páry a skupiny v jejich spokojeném intimním životě. Naučíte se řídit svůj vlastní sexuální vývoj, dozvíte se o svém těle, sexu a sexualitě, nebo vám také pomůže řešit vaše sexuální problémy nebo obavy. Sexological Bodyworkeři mohou pomoci odstranit problémy při milování u mužů, žen i párů. Poskytnou inspiraci, praktické zkušenosti i řešení problémů. Jednou z nejčastějších metod, které se bodyworkeři věnují, je právě vaginální mapování. Vyřešte i vy své problémy pomocí vaginálního mapování a vneste do svého sexuálního života potěšení.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru ↑